امام جمعه موقت لامرد:
 »»مسولان صنایع انرژی مردم را بیشتر در جریان امورات کاری و شغلی قرار دهند
 


خبرگزاری شباب: نماز جمعه این هفته لامرد به امامت حجت السلام غفاری امام جمعه موقت در مصلی الغدیر این شهر برگزار گردید.

<iw blog_title/>
خبرگزاری شباب
به گزارش خبرگزاری شباب از فارس به نقل از لامرود ،  حجت الاسلام غفاری در ابتدای خطبه دوم نماز ضمن دعوت همگان به رعایت تقوای الهی به سخنان مقام معظم رهبری در روز تنفیذ ریاست جمهوری اشاره کرد و گفت:رهبری اولویت دولت دوازدهم را
پرداختن به مسائل و مشکلات معیشتی مردم دانسته و این مطالب،مطالبی بود که به کلیه کارگزاران در کل کشور بود که باید به آن توجه کنند.

تعامل گسترده با دنیا،ارتباط قوی با ملت ها از دیگر سخنان ایشان به دولت جدید دانست و افزود:وقتی که مردم ما به دیگر کشورها مسافرت می کنند باید برای اهداف انقلاب اسلامی مسیر را هموارتر کنند.

او محور دیگر سخنان مقام معظم رهبری را ایستادگی در مقابل سلطه طلبی بعضی از قدرتها
همچون آمریکای جهانخوار و اسرائیل غاصب دانست و گفت: ما هیچ اعتمادی به او نداشته و نداریم.

وی در ادامه نیز به اهداف دولت دوازدهم که توسط ریاست جمهوری نیز مطرح شده اشاره کرد و ابراز داشت:به دنبال ایجاد اشتغال و اقتصاد پویا هستیم که نیاز به حضور مردم و مشارکت سرمایه گذاران می باشد.

 خطیب این هفته لامرد به نکته مهم در مورد بکارگیری جوانان دارای تعهد و تخصص در صنایع انرژی بر اشاره کرد و اظهار داشت:صنایع انرژی بر لامرد بعنوان یکی از صنعت های بزرگ درحال تلاش وفعالیت می باشد.

وی در ادامه تصریح کرد:مسولین صنایع انرژی بر این دوران را،دوران ساخت و پیش ساخت ونصب سازه ها یاد کرده و از بکارگیری این نیروها در این بازه زمانی طبق گزارشات،قطعا آماری که داده شد یک آماری منطقی و توجیهی بود.

او گفت:از مسولین صنایع انرژی بر که مطابق پیامها،تریبون ها ونقطه نظرات و دغدغه های مسؤلین ومردم جلساتی را برگزار کردند وموضوعاتی را به تصویب و به سمع ونظر مسولین رساندند تشکر می کنیم.

غفاری با تاکید بر داشتن یک روابط عمومی قوی در این مجموعه صنعتی و به عنوان یک مطالبه مردمی و اصلی واجب گفت:توصیه کردیم که مردم را بیشتر در جریان امورات کاری و شغلی انجام شود وانها نیز قبول کردند.

امام جمعه موقت لامرد باتوجه به در پیش رو بودن بیست و دوم مردادماه روز تشکل های اجتماعی اظهار داشت:شوراهای شهر و روستا بعنوان یک تشکل اجتماعی با توجه به نقدینگی که در دستشان هست،اقدامات و عملکردها را به سمع و نظر مردم برسانند و اطلاع رسانی کنند تا مردم وارد شبهه نشوند و اعتمادشان به آنها بیشتر شود.

غفاری خطاب به شوراهای جدید تصریح کرد:شما نمایندگان مردم هستید و باید نیروهای متعهد،مخلص وخادم به کارگیری کنید زیرا تکلیف بر دوش شماست و شما مامور نیستید که به نگاه بعضی از افراد که منافع شخصی و گروهی وجناحی راتعقیب می کنند،تمکین نمود.

وی تصریح کرد:ما تحول را در شهرستان با چشم می بینیم و برای تسریع آن باید افراد دارای تخصص،تعهد و امانتدار و پاکدست بگماریم.


او در پایان ضمن گرامیداشت 26مرداد سالروز ورود افتخارآمیز آزادگان عزیز به میهن اسلامی اظهار داشت:آنان زحمات و مشقات زیادی را متحمل شده اند و جایگاه آزادگان،بزرگ و والاست و مردم و مسولین آزادگان را باید بعنوان نمادهای ارزشی و یادگاران دفاع مقدس تکریم کنند.


تاریخ انتشار : 1396/05/21
ساسان یگانه


shabab

shabab press

» اشتراک گزاری خبر

دیگر اخبار استان فارس
گالری تصاویر
فیلم و کلیپ
عاقبت یک اعتماد
دعوت؛ قسمت اول
اختلاسگرها مدافع حرم نمي شوند!!
دیدار اعضای جامعه قرآنی با خانواده شهید اوسط
چه کسانی با شفافیت حقوق مسئولان مخالفت کردند؟
توضیحات حسن عباسی در مورد زمانی که روحانی به دنبال ریاست جمهوری مادام العمر هاشمی بود
من ریویزیونیست هستم . پس هستم
چرا کسی از افتخارات امت واحده اسلام سخن نمیگوید؟