»» برترین‌های نخستین دوره مسابقات موتورسواری «اسلالوم» قهرمانی استان اصفهان معرفی شدند
 


خبرگزاری شباب: رئیس اداره ورزش و جوانان فلاورجان گفت: نخستین دوره مسابقات موتورسواری اسلالوم ۱۲۵ سی. سی قهرمانی استان اصفهان با حضور ۲۰۰ شرکت کننده به میزبانی شهرستان فلاورجان برگزار و برترین‌ها معرفی شدند.

<iw blog_title/>
خبرگزاری شباب

رحمان رئیسی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در فلاورجان با اشاره به نخستین دوره مسابقات موتورسواری اسلالوم 125 سی. سی قهرمانی استان اصفهان اظهار داشت: این دوره از مسابقات به همراه اجرای حرکات نمایشی موتورسواران و اتومبیلرانان با شرکت 200 موتور سوار و اتومبیلران در پارک میثم فلاورجان برگزار شد.

وی افزود: این سری از مسابقات در راستای اجرای طرح کرامت و برگزاری جمعه‌های ورزشی به میزبانی شهرستان فلاورجان با حضور 200 شرکت کننده از سراسر استان به ویژه افرادی که در این رشته عنوان دار هستند، برگزار شد و در پایان برترین‌ها معرفی شدند.

رئیس اداره ورزش و جوانان فلاورجان  بیان کرد: تلاش می‌کنیم با برگزاری برنامه‌ جمعه‌های ورزشی در پارک‌های سطح شهرستان به معنای واقعی کلمه به ورزش همگانی عمومیت داده و آن را همگانی کنیم چرا که معتقدیم بدون ورزش همگانی، ورزش قهرمانی وجود نخواهد داشت.

وی با اشاره به تأکید رهبر انقلاب نسبت به گسترش ورزش همگانی تصریح کرد: ظرفیت بسیار خوبی در رشته‌های مختلفی ورزشی در شهرستان فلاورجان وجود دارد و ما حضور پرشور جوانان و نوجوانان در ورزش‌های مختلف را یک فرصت به شمار می‌آوریم.

رئیسی با اشاره به تراکم جمعیت شهری در شهر فلاورجان گفت: قصد داریم با معرفی فعالیت‌ 40 هیئت ورزشی فعال در شهرستان فلاورجان، رشته‌های ورزشی به اقشار مختلف جامعه به ویژه جوانان و نوجوانان شناخته شود تا شاهد کاهش آسیب‌های اجتماعی و کمرنگ شدن معضل اعتیاد در جامعه باشیم.

وی با بیان اینکه آسیب‌های فضای مجازی به دنبال بی‌هدف و بیکار بودن جوانان پیش می‌آید، خاطرنشان کرد: لازم است تا جذابیت ورزش‌های مختلف به جوانان نشان داده شود تا از فضای مجازی دور شوند.

رئیس اداره ورزش و جوانان فلاورجان  افزود: از سوی دیگر در تلاش هستیم شهرستان فلاورجان را به عنوان نخستین پایگاه ورزش رایگان کشور معرفی کنیم چراکه فعالیت‌هایی همچون جمعه‌های ورزشی برای نخستین بار توسط اداره ورزش و جوانان شهرستان فلاورجان در حال برگزاری است.

انتهای پیام/
تاریخ انتشار : 1396/05/21shabab

shabab press

» اشتراک گزاری خبر

نظرات

پست نظرات
نام:


ایمیل:


عنوان:


نام سایت:


نظرات:

كد:


امنیتی و دفاعی

اجتماعی

دیگر رسانه ها

عضویت خبرنگاری خبرگزاری شباب

اموزش عکاسی و خبرنگاری با مدرک رسمی
دیگر اخبار
گالری تصاویر
فیلم و کلیپ
عاقبت یک اعتماد
دعوت؛ قسمت اول
اختلاسگرها مدافع حرم نمي شوند!!
دیدار اعضای جامعه قرآنی با خانواده شهید اوسط
چه کسانی با شفافیت حقوق مسئولان مخالفت کردند؟
توضیحات حسن عباسی در مورد زمانی که روحانی به دنبال ریاست جمهوری مادام العمر هاشمی بود
من ریویزیونیست هستم . پس هستم
چرا کسی از افتخارات امت واحده اسلام سخن نمیگوید؟