»» پنالتی و اخراج دروازه‌بان سپاهان تصمیمی اشتباه بود
 


خبرگزاری شباب: سرپرست تیم فوتبال سپاهان با بیان اینکه پنالتی و اخراج دروازه‌بان سپاهان تصمیمی اشتباه بود گفت: جواب هواداران را هیچکس نمی‌تواند بدهد و این را بدانید که نمی‌گذارم حق تیم ضایع شود.

<iw blog_title/>
خبرگزاری شباب

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، مهدی اخوان در جمع خبرنگاران با اشاره به حاشیه‌های بازی تیم خود مقابل پارس جنوبی اظهار داشت: اینکه شب گذشته لباس‌ها توسط نماینده تایید شود و امروز بگویند  لباس را تغییر دهید و یا در هنگام ورود بازیکن اسم او در لیست نباشد و بعد از بازبینی متوجه شوند اسم وجود دارد باعث عصبانیت امروز ما شده بود.

وی پیرامون اخراج دروازه‌بان سپاهان تصریح کرد: هم پنالتی و هم اخراج صدقیان اشتباه بود و این اشتباه داوری به خوبی در فیلم واضح است این در حالی است که اگر بخواهیم صحبتی کنیم همه می‌گویند که از شما انتظاری نداریم. جواب هواداران را هیچکس نمی‌تواند بدهد و این را بدانید که نمی‌گذارم حق تیم ضایع شود.

سرپرست سپاهان افزود: در ابتدای بازی بر روی ساسان انصاری خطا شد و پنالتی گرفته نشد اما با این حال می‌گویند درباره داوری صحبت نشود. من خواهش می‌کنم که این فیلم بازبینی شود اگر اشتباه از من بود با من برخورد شود و اگر اشتباه از داور بود با داور برخورد لازم انجام شود.

وی بیان کرد: پارس جنوبی تیم خوبی است و از وقتی تیم ما 10 نفره شد فشار خود را آغاز کرد اما هیچ چیز از اشتباهات داوری بر روی این نتیجه کم نمی‌کند.

انتهای پیام/
تاریخ انتشار : 1396/05/21shabab

shabab press

» اشتراک گزاری خبر

نظرات

پست نظرات
نام:


ایمیل:


عنوان:


نام سایت:


نظرات:

كد:


امنیتی و دفاعی

اجتماعی

دیگر رسانه ها

عضویت خبرنگاری خبرگزاری شباب

اموزش عکاسی و خبرنگاری با مدرک رسمی
دیگر اخبار
گالری تصاویر
فیلم و کلیپ
عاقبت یک اعتماد
دعوت؛ قسمت اول
اختلاسگرها مدافع حرم نمي شوند!!
دیدار اعضای جامعه قرآنی با خانواده شهید اوسط
چه کسانی با شفافیت حقوق مسئولان مخالفت کردند؟
توضیحات حسن عباسی در مورد زمانی که روحانی به دنبال ریاست جمهوری مادام العمر هاشمی بود
من ریویزیونیست هستم . پس هستم
چرا کسی از افتخارات امت واحده اسلام سخن نمیگوید؟