»» تارتار: تعدادی از بازیکنانمان لایق تیم ملی هستند/ کمترین حق ما گرفتن امتیاز بود
 


خبرگزاری شباب: سرمربی پارس جنوبی گفت: امیدواریم در لیگ جایگاه مناسبی داشته باشیم و این در حالی است که انتظارها نیابد از تیم بالا برود.

<iw blog_title/>
خبرگزاری شباب

به گزارش خبرگزاری تسنیم ازاصفهان، مهدی تاتار در حاشیه دیدار سپاهان اصفهان و پارس جنوبی جم با اشاره به مصدومیت قاسم حدادی‌فر اظهار داشت: حدادی‌فر از جمله بازیکنان ارزشمند تیم ذوب‌آهن و استان اصفهان است که امیدوارم بتواند با این وضعیت مبارزه کند و هر چه زودتر به میادین خود برگردد. 

وی پیرامون بازی تیم خود مقابل سپاهان افزود: کمترین حق ما گرفتن امتیاز بود و حتی می‌توانستیم برنده این بازی باشیم. بچه‌ها نشان دادن که به خودباوری رسیده‌اند که بتوانند تیم سپاهان را در خانه خود تحت فشار قرار بدهند. موقعیت‌های خوبی ایجاد کردیم و از تمام بازیکنان کمال تشکر را دارم.

سرمربی تیم پارس جنوبی ادامه داد: از همه هواداران که با زحمت و تلاش بسیاری به این بازی آمده بودند کمال تشکر را دارم، حتی در ابتدای بازی از بازیکنانم درخواست کردم که با عملکرد خوب خودشان باعث خوشحالی هواداران شوند و خستگی مسیر را برای آنها به شادی تبدیل کنند.

وی پیرامون وضعیت تیم خود در لیگ تصریح کرد: امیدواریم در لیگ جایگاه مناسبی داشته باشیم و این در حالی است که انتظارها نیابد از تیم بالا برود.

تارتار خاطرنشان کرد: تعدادی از بچه‌ها لایق دعوت به تیم ملی هستند، از این رو از کادر فنی تیم ملی خواستارم که بچه‌های ما را در نظر بگیرند چرا که انگیره بسیار بالایی دارند.

انتهای پیام/
تاریخ انتشار : 1396/05/21shabab

shabab press

» اشتراک گزاری خبر

نظرات

پست نظرات
نام:


ایمیل:


عنوان:


نام سایت:


نظرات:

كد:


امنیتی و دفاعی

اجتماعی

دیگر رسانه ها

عضویت خبرنگاری خبرگزاری شباب

اموزش عکاسی و خبرنگاری با مدرک رسمی
دیگر اخبار
گالری تصاویر
فیلم و کلیپ
عاقبت یک اعتماد
دعوت؛ قسمت اول
اختلاسگرها مدافع حرم نمي شوند!!
دیدار اعضای جامعه قرآنی با خانواده شهید اوسط
چه کسانی با شفافیت حقوق مسئولان مخالفت کردند؟
توضیحات حسن عباسی در مورد زمانی که روحانی به دنبال ریاست جمهوری مادام العمر هاشمی بود
من ریویزیونیست هستم . پس هستم
چرا کسی از افتخارات امت واحده اسلام سخن نمیگوید؟