»» تغییر کاربری برخی صنایع خوزستان/۱۵۷ واحد صنعتی به چرخه تولید بازگشت‌
 


خبرگزاری شباب: مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: امکان جمع‌آوری شهرک و لغو مصوبه کار خیلی سختی است ولی در نواحی صنعتی که استعداد صنعتی وجود ندارد در حال تغییر کاربری تعداد محدودی از صنایع هستیم.

<iw blog_title/>
خبرگزاری شباب

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، اخلاق محمدیان امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت روز حمایت از صنایع کوچک با اشاره به ساماندهی شهرک‌های صنعتی اظهار داشت: یکی از مشکلاتی که در خوزستان داریم تعدد شهرک‌های صنعتی است چرا که کار خدمات رسانی را با مشکل مواجه می‌کند.

وی با بیان اینکه در اهواز 5 شهرک و 2 ناحیه صنعتی داریم، تصریح کرد: اینکه در هر نقطه‌ای از شهرستان یک شهرک و یا ناحیه صنعتی به دلیل تکمیل ظرفیت ایجاد شود کار ما را سخت کرده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان در ادامه گفت: ولی اگر در جایی مثل اهواز یک شهرک 2 الی 3 هزار هکتاری داشتیم کار خدمات‌رسانی را بسیار آسان‌تر می‌کرد.

وی گفت: امکان جمع‌آوری شهرک و لغو مصوبه کار خیلی سختی است ولی در نواحی صنعتی که استعداد صنعتی وجود ندارد در حال تغییر کاربری تعداد محدودی از صنایع هستیم.

بهره‌برداری از هزار و 250 واحد در شرک‌ها و نواحی صنعتی خوزستان

محمدیان تاکید کرد: حدود هزار و 250 واحد در شرک‌ها و نواحی صنعتی خوزستان به بهره‌برداری رسیده است.

وی با بیان اینکه میزان اشتغال‌زایی این واحدها 20 هزار و 748 نفر با حجم سرمایه‌گذاری 21 هزار و 240 میلیارد ریال است، افزود: 70 شهرک و ناحیه صنعتی در قالب 33 شهرک و 37 ناحیه صنعتی در استان خوزستان در حال فعالیت هستند.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان بیان کرد: در 4سال گذشته شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان 517 قرارداد منعقد کرده که میزان سرمایه‌گذاری ناشی از این تعداد قراردادها 643 میلیون تومان بوده است.

وی با اشاره به بهره‌برداری رسیدن 305 واحد صنعتی با میزان اشتغال 3 هزار و 728 نفر و در مساحتی به وسعت 372 هکتار گفت: در 4 سال گذشته یک هزار و 43 دوره آموزشی با حضور 17 هزار و 812 نفر و 61 تور آموزشی و نیز 49 نمایشگاه داخلی با شرکت 937 واحد صنعتی و 17 نمایشگاه خارجی با 81 واحد صنعتی برگزار شد.

محمدیان بیان کرد: در 4 سال دولت یازدهم 157 واحد همچنین امسال نیز 9واحد را باردیگر به چرخه تولید برگرداندیم.

انتهای پیام/
تاریخ انتشار : 1396/05/21shabab

shabab press

» اشتراک گزاری خبر

نظرات

پست نظرات
نام:


ایمیل:


عنوان:


نام سایت:


نظرات:

كد:


امنیتی و دفاعی

اجتماعی

دیگر رسانه ها

عضویت خبرنگاری خبرگزاری شباب

اموزش عکاسی و خبرنگاری با مدرک رسمی
دیگر اخبار
گالری تصاویر
فیلم و کلیپ
عاقبت یک اعتماد
دعوت؛ قسمت اول
اختلاسگرها مدافع حرم نمي شوند!!
دیدار اعضای جامعه قرآنی با خانواده شهید اوسط
چه کسانی با شفافیت حقوق مسئولان مخالفت کردند؟
توضیحات حسن عباسی در مورد زمانی که روحانی به دنبال ریاست جمهوری مادام العمر هاشمی بود
من ریویزیونیست هستم . پس هستم
چرا کسی از افتخارات امت واحده اسلام سخن نمیگوید؟