»» مهاجری: اسم توپ‌جمع‌کن‌های مشهد بد رفته است اما آبادانی‌ها بدتر بودند/ برخی اتفاقات بازی زیبنده فوتبال آبادان نبود
 


خبرگزاری شباب: سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد از برخی حواشی و اتفاقات دیدار تیمش مقابل صنعت نفت آبادان گلایه کرد.

<iw blog_title/>
خبرگزاری شباب

به گزارش خبرگزاری تسنیم از آبادان، رضا مهاجری پس از شکست 2 بر صفر پدیده مقابل صنعت نفت آبادان، اظهار داشت: ابتدا جا دارد شهادت بسیجی ارزنده شهید حججی را که به دست نیروهای داعش به شهادت رسیده است، تسلیت بگویم. در مورد بازی هم باید بگویم که ما امروز ما با سهل‌انگاری دو گل خوردیم. ما در نیمه اول سوار بر بازی بودیم، اما در ضدحمله گل خوردیم. در هر صورت این پیروزی را به فراز کمالوند، مجموعه صنعت نفت و مردم آبادان تبریک می‌گویم.

وی به گلایه از اتفاقات رخ داده در حاشیه دیدار صنعت نفت آبادان - پدیده مشهد پرداخت و یادآور شد: ما امروز باختیم، اما من دو گلایه دارم. اسم توپ جمع‌کن‌های مشهدی بد در رفته است، اما شما دیدید که توپ‌جمع‌کن‌های آبادانی در نیمه اول حتی یک توپ هم به ما ندادند! ما یا خودمان توپ را به بازیکنان می‌رساندیم و یا آنها خودشان می‌آمدند توپ را به زمین می‌بردند. این اتفاقات زیبنده شهر و فوتبال آبادان نیست.

سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد ادامه داد: گلایه دوم من از داور مسابقه است. داور مسئول سلامت بازیکنان به حساب می‌آید و باید در قبال آنها بهتر عمل کند. امروز انتظار ما از داوری برآورده نشد. ما خدای ناکرده انتظار نداریم که داور به نفع ما سوت بزند، اما امشب داور باید بهتر از اینها عمل می‌کرد. بازیکنان به حمایت داور نیاز دارند. اگر در نیمه دوم با بازیکن نفت برخورد می‌شد و داور به او کارت زرد می‌داد، این مشکلات در ادامه به وجود نمی‌آمد.

مهاجری با ابراز رضایت از عملکرد شاگردانش تصریح کرد: به طور کلی از عملکرد بازیکنانم مخصوصاً در نیمه دوم راضی هستم. اگر این روند را ادامه بدهیم می‌توانیم به آینده تیم‌مان امیدوار باشیم، اما در هر صورت فکر می‌کنم داور امروز کمی با نفت در برخی صحنه‌ها مهربان‌تر بود.

انتهای پیام/
تاریخ انتشار : 1396/05/21shabab

shabab press

» اشتراک گزاری خبر

نظرات

پست نظرات
نام:


ایمیل:


عنوان:


نام سایت:


نظرات:

كد:


امنیتی و دفاعی

اجتماعی

دیگر رسانه ها

عضویت خبرنگاری خبرگزاری شباب

اموزش عکاسی و خبرنگاری با مدرک رسمی
دیگر اخبار
گالری تصاویر
فیلم و کلیپ
عاقبت یک اعتماد
دعوت؛ قسمت اول
اختلاسگرها مدافع حرم نمي شوند!!
دیدار اعضای جامعه قرآنی با خانواده شهید اوسط
چه کسانی با شفافیت حقوق مسئولان مخالفت کردند؟
توضیحات حسن عباسی در مورد زمانی که روحانی به دنبال ریاست جمهوری مادام العمر هاشمی بود
من ریویزیونیست هستم . پس هستم
چرا کسی از افتخارات امت واحده اسلام سخن نمیگوید؟