»» بزم شهیدان میزبان شهید مدافع حرم محمد تاج‌بخش + تصاویر
 


خبرگزاری شباب: پیکر پاک مطهر شهید محمد تاج‌بخش نخستین شهید مدافع حرم گتوند با بدرقه خانواده‌های معظم شهدا در گلزار شهدای این شهر آرام گرفت.

<iw blog_title/>
خبرگزاری شباب

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، آئین تشییع پیکر پاک و مطهر شهید محمد تاج‌بخش نخستین شهید مدافع حرم گتوند با حضور حدود 20 هزار نفر از مردم شهرهای مختلف ایران از جمله شوشتر، دزفول، مسجدسلیمان، عقیلی، جنت‌مکان، سماله، صالح‌شهر، ترکالکی، سردشت، لالی و اهواز در زادگاهش برگزار شد.

جمعی از خانواده‌های معظم شهدای مدافع حرم از جمله خانواده سردار شهید هادی کجباف از شهدای مدافع حرم شوشتر در آئین تشییع پیکر پاک و مطهر شهید محمد تاج‌بخش نخستین شهید مدافع حرم گتوند حضور یافتند.

همچنین خانواده سردار شهید محمدطاهر فتحی‌نیا، خانواده شهید محمد اسدی، خانواده شهید الله‌رحم آقایی و جمع زیادی از خانواده‌های معظم شهدای خوزستان از شهرهای مختلف از جمله، اهواز، شوشتر، گتوند، دزفول و لالی با حضور در تشییع پیکر پاک و مطهر شهید مدافع حرم محمد تاج‌بخش یادش را گرامی داشتند.

پس از برگزاری آئین تشییع، پیکر پاک و مطهر شهید مدافع حرم محمد تاج‌بخش به گلزار شهدای گتوند منتقل شد و با بدرقه خانواده‌های معظم شهدا در کنار شهیدان گلگون کفن این دیار آرام گرفت.

به گزارش تسنیم، شهید والامقام محمد تاج‌بخش در تاریخ 16 تیر ماه سال 1368 دیده به جهان گشود و چندی پیش برای دفاع از حرم حضرت زینب کبری(س) و حضرت رقیه(س) به سوریه رفت.

این دلیرمرد گتوندی در روز دوشنبه 16 مرداد ماه سال 1395 به همراه دوستش شهید علی عظیمی در منطقه الوعر استان تدمر سوریه به شهادت رسید و پیکر پاکش به وطن بازگشت.

شهید عباس تاج‌بخش و سردار شهید ابراهیم تاج‌بخش دایی‌های شهید محمد تاج‌بخش هستند که در سال 1365 در نبرد با لشکر بعث به شهادت رسیدند و حالا پس از 31 سال در بهشت میزبان خواهرزاده خود هستند.

همچنین عموی این شهید که شهید والامقام محمد تاج‌بخش نام دارد نیز در دوران دفاع مقدس شربت شهادت نوشید و آسمانی شد.

عکس از دانیال عادل‌فر

انتهای پیام/

 
تاریخ انتشار : 1396/05/21shabab

shabab press

» اشتراک گزاری خبر

نظرات

پست نظرات
نام:


ایمیل:


عنوان:


نام سایت:


نظرات:

كد:


امنیتی و دفاعی

اجتماعی

دیگر رسانه ها

عضویت خبرنگاری خبرگزاری شباب

اموزش عکاسی و خبرنگاری با مدرک رسمی
دیگر اخبار
گالری تصاویر
فیلم و کلیپ
عاقبت یک اعتماد
دعوت؛ قسمت اول
اختلاسگرها مدافع حرم نمي شوند!!
دیدار اعضای جامعه قرآنی با خانواده شهید اوسط
چه کسانی با شفافیت حقوق مسئولان مخالفت کردند؟
توضیحات حسن عباسی در مورد زمانی که روحانی به دنبال ریاست جمهوری مادام العمر هاشمی بود
من ریویزیونیست هستم . پس هستم
چرا کسی از افتخارات امت واحده اسلام سخن نمیگوید؟