»» بخشی از آرامش موجود در جامعه را مدیون رسانه‌ها هستیم
 


خبرگزاری شباب: فرمانده انتظامی شهرستان اهواز گفت: بدون شک بخشی از آرامشی که امروز در سطح جامعه دیده می‌شود را باید مدیون رسانه‌ها دانست زیرا یکی از مهمترین حلقه‌های بین مسئولان و مردم با نیروی انتظامی رسانه‌ها و اصحاب رسانه است.

<iw blog_title/>
خبرگزاری شباب

سرهنگ محمد صفری در حاشیه نشست تجلیل از رسانه‌های فعال حوزه نیروی انتظامی که با حضور برخی از رسانه‌های فعال استان خوزستان برگزار شد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اهواز اظهار داشت: در چهار ماهه اول امسال آمار جرایم خشن کلانشهر اهواز نسبت به مدت مشابه در سال گذشته 12 درصد کاهش یافت که این کاهش را مدیون تلاش‌های بی‌وقفه پرسنل نیروی انتظامی و اصحاب رسانه هستیم.

وی با بیان اینکه آمارها  تنها به کاهش جرایم خشن ختم نمی‎‌‌شوند بلکه در زمینه سایر جرایم نیز در مدت زمان 4 ماه ابتدای امسال 9 درصد نسبت به سال گذشته کاهش داشتیم، افزود: اطلاع‌رسانی به موقع و دقیق رسانه‌های خبری در استان خوزستان و اهواز سبب شد که یک آگاهی بخشی نسبی در سطح استان ایجاد شود.

فرمانده انتظامی شهرستان اهواز گفت: بدون شک بخشی از آرامشی که امروز در سطح جامعه دیده می‌شود را باید مدیون رسانه‌ها دانست زیرا یکی از مهمترین حلقه‌های بین مسئولان و مردم با نیروی انتظامی رسانه‌ها و اصحاب رسانه است.

وی عنوان کرد: اگر رسانه‌ها با جدیت بیشتری کار کنند بدون شک نقش خود را بهتر ایفا خواهند کرد و می‌توان از طریق همکاری با رسانه‌ها سطح آموزش و سواد شهروندان در برابر جرایم و جلوگیری از جرم را افزایش داد.

صفری برخی از معضلات موجود در سطح شهر را به دلیل رعایت نشدن اصول اولیه و امنیتی توسط برخی از سازمان‌ها عنوان‌کرد و گفت: لوله‌های گاز نصب شده جلوی منازل تاثیر زیادی در افزایش جرم و سرقت دارد زیرا نصب این لوله‌ها کنار دیوار سبب می‌شود که مجرم از آن به عنوان یک پله استفاده و به مقاصد شوم خود برسد.

وی با بیان اینکه باید در نوع توزیع برخی از امکانات شهری تجدید نظر شود، بیان‌کرد: کارشناسان ما آمادگی دارند تا از طریق رسانه‌ها به صورت مستمر آموزش‌های لازم در مورد پیشگیری از جرایم مختلف را به مردم ارائه دهند.

به گزارش تسنیم در پایان این نشست فرمانده نیروی انتظامی اهواز از مدیر خبرگزاری تسنیم استان خوزستان و مدیر خبرگزاری ایرنا خوزستان تقدیر کرد.

انتهای پیام/
تاریخ انتشار : 1396/05/21shabab

shabab press

» اشتراک گزاری خبر

نظرات

پست نظرات
نام:


ایمیل:


عنوان:


نام سایت:


نظرات:

كد:


امنیتی و دفاعی

اجتماعی

دیگر رسانه ها

عضویت خبرنگاری خبرگزاری شباب

اموزش عکاسی و خبرنگاری با مدرک رسمی
دیگر اخبار
گالری تصاویر
فیلم و کلیپ
عاقبت یک اعتماد
دعوت؛ قسمت اول
اختلاسگرها مدافع حرم نمي شوند!!
دیدار اعضای جامعه قرآنی با خانواده شهید اوسط
چه کسانی با شفافیت حقوق مسئولان مخالفت کردند؟
توضیحات حسن عباسی در مورد زمانی که روحانی به دنبال ریاست جمهوری مادام العمر هاشمی بود
من ریویزیونیست هستم . پس هستم
چرا کسی از افتخارات امت واحده اسلام سخن نمیگوید؟