»» رئیس جمهور در چینش کابینه دولت دوازدهم مطالبات مردم را در نظر گیرد
 


خبرگزاری شباب: ائمه جمعه شهرستان‌های استان خوزستان امروز در خطبه‌های نماز جمعه اظهار داشتند: رئیس جمهور در چینش کابینه خود مطالبات مردم را در نظر گرفته و به وضعیت اقصادی توجه ویژه‌ای داشته باشد.

<iw blog_title/>
خبرگزاری شباب

به گزارش خبرگزاری تسنیم،از شهرستان‌های استان خوزستان، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین احمد ساری اصل امام‌ جمعه هندیجان در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان هندیجان اظهار داشت: دولت باید بر معیشت مردم تمرکز کرده و از هرگونه حاشیه‌نگاری خودداری کند.

وی افزود: رئیس جمهور باید بر اساس شعار امسال نسبت به اشتغال و وضعیت اقتصادی مردم توجه ویژه‌ای داشته باشند.

خطیب نماز جمعه هندیجان بیان کرد: در مراسم تنفیذ حکم رئیس‌ جمهور ولی امر مسلمین تأکید فرمودند باید به اشتغال جوانان و وضعیت معیشتی مردم  اهمیت ویژه‌ای داده شود.

وی گفت: کشور ما باید از لحاظ اقتصادی به خودکفایی کامل برسد تا نیازمند اجانب و مستکبران قلدر جهان نباشد. 

ساری اصل با بیان اینکه اقتصاد باید مهمترین بخش هر کشوری باشدعنوان کرد: امیدواریم دولت جدید بتواند مشکلات اقتصادی و معضلات بیکاری جوانان غیور مرد ایرانی را برطرف کرده و عزت، سرافرازی در بخش اقتصادی نصیب مردم کند.

وی افزود: شهادت جوان بسیجی مدافع حرم که اخیراً در هنگام مبارزه نیروهای تکفیری وهابی به شهادت رسید را تسلیت عرض کرده و امیدواریم خون این جوان مظلوم و دیگر مدافعان حرم از بانیان و مسببان این جنایت‌ها گرفته شود.

تعامل بین نمایندگان مجلس و وزرای پیشنهادی برقرار شود

حجت‌الاسلام سید مجید شرفی امام جمعه شادگان نیز در خطبه‌های امروز نماز جمعه ضمن ابراز امیدواری از تعاملی سازنده بین وزیران پیشنهادی و نمایندگان مجلس اظهار داشت: باید بین وزیران پیشنهادی و نمایندگان حاضر در مجلس شورای اسلامی در راستای تشکیل دولتی کارآمد که بتواند مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم را حل کند؛ تعاملی سازنده و تاثیرگذاری وجود داشته باشد.

وی در ادامه با اشاره به سالروز  جنگ 33 روزه امت حزب‌الله  افزود: بر کسی پوسیده نیست که امت حزب‌الله در جنگ 33 روزه‌ای که به نماد مقاومت و ایستادگی تبدیل شده است در مقابل رژیم صهیونیست ذره‌ای عقب نشینی نکرد تا اینکه پیروز میدان شد.

خطیب نماز جمعه شادگان گفت: اسرائیل در جنگ 33 روزه  درسی فراموش نشده از جنس ایثار ، دلاوری، تحقیر کردن اسرائیل و حامیان بین‌المللی این رژیم غاصب؛ داد.

رئیس جمهور در چینش کابینه خود مطالبات و انتظارات مردم را در نظر گیرد

حجت‌الاسلام عبدالرزاق عفری امام جمعه شهرستان شوش در خطبه‌های امروز نماز جمعه شوش از بالا بودن نرخ بیکاری در این شهرستان ابراز تاسف کرد و اظهار داشت: از دولت خواستاریم که نسبت به مشکلات شهرستان شوش رسیدگی و به مشکلاتی از قبیل قطعی برق، ریزگردها و بیکاری مردم توجه ویژه‌ای داشته باشد.

وی در ادامه خطبه‌های نماز جمعه خبرنگاران را چشم بینا جامعه عنوان کرد و افزود: خبرنگاران باید در نوشتن خود بسیار دقت و از بزرگ‌نمایی و سیاه نمایی پرهیز کنند.

امام جمعه شهرستان شوش آغاز دوازدهمین دولت جمهوری اسلامی ایران را تبریک و به کابینه پیشنهادی رئیس جمهور اشاره کرد و گفت: رئیس جمهور در چینش کابینه خود مطالبات و انتظارات مردم را در نظر گرفته و نسبت به برطرف کردن مشکلات معیشتی مردم توجه ویژه‌ای داشته باشد.

انتهای پیام/
تاریخ انتشار : 1396/05/21shabab

shabab press

» اشتراک گزاری خبر

نظرات

پست نظرات
نام:


ایمیل:


عنوان:


نام سایت:


نظرات:

كد:


امنیتی و دفاعی

اجتماعی

دیگر رسانه ها

عضویت خبرنگاری خبرگزاری شباب

اموزش عکاسی و خبرنگاری با مدرک رسمی
دیگر اخبار
گالری تصاویر
فیلم و کلیپ
عاقبت یک اعتماد
دعوت؛ قسمت اول
اختلاسگرها مدافع حرم نمي شوند!!
دیدار اعضای جامعه قرآنی با خانواده شهید اوسط
چه کسانی با شفافیت حقوق مسئولان مخالفت کردند؟
توضیحات حسن عباسی در مورد زمانی که روحانی به دنبال ریاست جمهوری مادام العمر هاشمی بود
من ریویزیونیست هستم . پس هستم
چرا کسی از افتخارات امت واحده اسلام سخن نمیگوید؟