»» ۱۰۰۰ تن مرغ منجمد در سردخانه‌های استان سمنان ذخیره شد
 


خبرگزاری شباب: رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان گفت: به‌منظور تنظیم قیمت مرغ در بازار ۱۰۰۰ تن مرغ منجمد در سردخانه‌های استان سمنان ذخیره شد.

<iw blog_title/>
خبرگزاری شباب

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان،به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان، سید حسن میرعماد در ستاد تنظیم بازار مرغ این استان اظهار داشت: خوشبختانه ظرفیت ذخایر مرغ منجمد در این استان بالا است.

وی با بیان اینکه اقدامات مناسبی برای کاهش قیمت مرغ در استان سمنان انجام‌شده است به توزیع مرغ منجمد اشاره کرد و افزود: برای تعدیل قیمت مرغ در استان باید از مرغ منجمد استفاده کرد و در این راستا باید فرهنگ استفاده از مرغ منجمد در جامعه و به‌ویژه استان سمنان بالا رود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان خاطرنشان کرد: مرغ منجمد ذخیره‌شده در سردخانه‌های استان در بهترین کشتارگاه‌ها کشتار و در بهترین شرایط و زیر نظر اداره کل دامپزشکی استان سمنان منجمد و ذخیره می‌شود.

میرعماد افزود: مرغ‌های منجمد ذخیره‌شده در سردخانه‌های استان عمدتاً کشتار روز بوده و یا فاصله زیادی با کشتار ندارد و با استاندارهای روز ذخیره‌سازی می‌شود.

وی با اشاره به‌ضرورت ترویج فرهنگ استفاده از مرغ منجمد در استان سمنان گفت: توصیه می‌کنیم در شرایطی که قیمت مرغ بالا است شهروندان با استفاده از مصرف گوشت مرغ منجمد در ایجاد تعادل در بازار مؤثر باشند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان بابیان اینکه در استان سمنان ظرفیت‌های مناسبی در بخش تولید مرغ وجود دارد بر ضرورت حرکت به سمت صادرات مرغ و تولید مرغ سایز در این استان تأکید کرد.

میرعماد همچنین بر ضرورت استفاده از مرغ سایز تأکید کرد و گفت: فرهنگ مصرف مرغ سایز نیز باید در جامعه توسعه یابد.

انتهای پیام/
تاریخ انتشار : 1396/05/22shabab

shabab press

» اشتراک گزاری خبر

نظرات

پست نظرات
نام:


ایمیل:


عنوان:


نام سایت:


نظرات:

كد:


امنیتی و دفاعی

اجتماعی

دیگر رسانه ها

عضویت خبرنگاری خبرگزاری شباب

اموزش عکاسی و خبرنگاری با مدرک رسمی
دیگر اخبار
گالری تصاویر
فیلم و کلیپ
عاقبت یک اعتماد
دعوت؛ قسمت اول
اختلاسگرها مدافع حرم نمي شوند!!
دیدار اعضای جامعه قرآنی با خانواده شهید اوسط
چه کسانی با شفافیت حقوق مسئولان مخالفت کردند؟
توضیحات حسن عباسی در مورد زمانی که روحانی به دنبال ریاست جمهوری مادام العمر هاشمی بود
من ریویزیونیست هستم . پس هستم
چرا کسی از افتخارات امت واحده اسلام سخن نمیگوید؟