»» طرح پلیس محلی در سمنان اجرا می‌شود
 


خبرگزاری شباب: استاندار سمنان گفت: طرح پلیس محلی برای جذب مشارکت مردم در تحکیم و توسعه نظم و امنیت در سمنان اجرا می‌شود.

<iw blog_title/>
خبرگزاری شباب

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، محمدرضا خباز بعدازظهر امروز در جلسه تبیین طرح مشارکت مردم در توسعه نظم و امنیت عمومی اظهار داشت: اجرای طرح پلیس محلی می‌تواند با مشارکت و حضور پررنگی از مردم که حفظ امنیت و نظم جامعه دغدغه آنان است انجام شود.

وی با تأکید بر اینکه این طرح باهدف جذب مشارکت مردم در این راستا اجرا می‌شود خاطرنشان کرد: مردم همواره در بخش‌های مختلفی از جامعه فعالیت داشتند و با دولت در عرصه‌های مختلفی همکاری کردند این همکاری می‌تواند در بخش ایجاد نظم و برقراری امنیت نیز مؤثر باشد.

استاندار سمنان تصریح کرد: حضور مردم پیش از انقلاب در عرصه کمک به محرومین یکی از مصداق‌های بارز همکاری آنان است و این مهم در زمان پس از انقلاب به بخش‌های گسترده‌تری تعمیم یافت.

وی با اشاره به راه‌اندازی خیریه‌های متعدد و سازمان‌های مردم نهادی چون بهزیستی،کمیته امداد و غیره در کشور خاطرنشان کرد: آحاد مردم به خیران اعتماد دارند و این مهم ظرفیت خوبی برای دست‌یابی به اهداف عالی نظام در تمام ابعاد سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی را فراهم می‌کند.

خباز با بیان اینکه حضور پررنگ نیروی انتظامی در بین آحاد مردم می‌تواند میزان اعتماد آنان را در بخش امنیت جامعه افزایش دهد افزود: این مهم در مشارکت مردم برای طرح‌های امنیتی نیز مؤثر است و در غیر این صورت مردم تنها برای اعمال شکایت به این ارگان مراجعه می‌کنند.

وی با تأکید بر لزوم حفظ امنیت جامعه خاطرنشان کرد: مشارکت مردم و همکاری آنان با دولت در هر عرصه‌ای سبب موفقیت و پیروزی می‌شود.

استاندار سمنان از احداث 2 پل جدید در سمنان خبر داد و گفت: حفظ امنیت مردم برای تردد از این پل‌ها در دستور کار قرار گیرد.

انتهای پیام/
تاریخ انتشار : 1396/05/22shabab

shabab press

» اشتراک گزاری خبر

نظرات

پست نظرات
نام:


ایمیل:


عنوان:


نام سایت:


نظرات:

كد:


امنیتی و دفاعی

اجتماعی

دیگر رسانه ها

عضویت خبرنگاری خبرگزاری شباب

اموزش عکاسی و خبرنگاری با مدرک رسمی
دیگر اخبار
گالری تصاویر
فیلم و کلیپ
عاقبت یک اعتماد
دعوت؛ قسمت اول
اختلاسگرها مدافع حرم نمي شوند!!
دیدار اعضای جامعه قرآنی با خانواده شهید اوسط
چه کسانی با شفافیت حقوق مسئولان مخالفت کردند؟
توضیحات حسن عباسی در مورد زمانی که روحانی به دنبال ریاست جمهوری مادام العمر هاشمی بود
من ریویزیونیست هستم . پس هستم
چرا کسی از افتخارات امت واحده اسلام سخن نمیگوید؟