»» سمنان پایلوت ملى پایش محیط کسب‌وکار در کشور شد
 


خبرگزاری شباب: با اشاره به اجراى طرح ملى پایش محیط کسب‌وکار گفت: سمنان به‌عنوان پایلوت ملى پایش محیط کسب‌وکار در کشور انتخاب شد.

<iw blog_title/>
خبرگزاری شباب

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، امیر خلیلی خواه ظهر امروز در جلسه شورای اداری استان سمنان اظهار داشت: بهبود فضای کسب‌وکار همواره در اولویت اول کشور قرار دارد و این مهم در دستیابی به اهداف عالی نظام در سیاست‌های اقتصاد مقاومتی نیز مؤثر است.

وی با اشاره به لزوم اجرای طرح ملی پایش محیط کسب‌وکار تصریح کرد: در راستای اجرای این طرح استان سمنان به‌عنوان پایلوت ملی پایش محیط کسب‌وکار انتخاب شد.

مدیرکل امور اقتصاد و دارایی استان سمنان بیان کرد: دولت همواره در تلاش است که تکیه‌بر منابع نفتی را به حداقل برسانند و برای انجام امور اقتصادی از ظرفیت سرمایه‌گذاران بخش خصوصی استفاده کند.

وی با بیان اینکه دولت متقاضی استفاده از ظرفیت سرمایه‌گذاران خارجی است اذعان کرد: شاخص‌های تأمین‌شده از سرمایه‌گذاران خارجی بالغ‌بر 60 میلیارد دلار است.

خلیلی خواه یادآور شد: شاخص‌های مهم کشور در حوزه سرمایه‌گذاری از سوی مراجع بین‌المللی ارزیابی می‌شود و ایران همواره درصدد ارتقا رتبه در این بخش است.

وی با اشاره به اینکه در سال‌های گذشته ایران در رتبه 152 نسبت به سایر کشورهای جهان در شاخص سرمایه‌گذاری و بهبود فضای کسب‌وکار قرار داشت گفت: این در حالی است که اکنون رتبه ایران به 120 رسیده است و برای پیشرفت این مهم در تلاش است.

مدیرکل امور اقتصاد و دارایی استان سمنان بهبود فضای کسب‌وکار دانست و تصریح کرد: تحقق اهداف دولت در این بخش سبب ارتقاء سطح اقتصاد کشور و رونق بازار می‌شود.

انتهای پیام/
تاریخ انتشار : 1396/05/22shabab

shabab press

» اشتراک گزاری خبر

نظرات

پست نظرات
نام:


ایمیل:


عنوان:


نام سایت:


نظرات:

كد:


امنیتی و دفاعی

اجتماعی

دیگر رسانه ها

عضویت خبرنگاری خبرگزاری شباب

اموزش عکاسی و خبرنگاری با مدرک رسمی
دیگر اخبار
گالری تصاویر
فیلم و کلیپ
عاقبت یک اعتماد
دعوت؛ قسمت اول
اختلاسگرها مدافع حرم نمي شوند!!
دیدار اعضای جامعه قرآنی با خانواده شهید اوسط
چه کسانی با شفافیت حقوق مسئولان مخالفت کردند؟
توضیحات حسن عباسی در مورد زمانی که روحانی به دنبال ریاست جمهوری مادام العمر هاشمی بود
من ریویزیونیست هستم . پس هستم
چرا کسی از افتخارات امت واحده اسلام سخن نمیگوید؟