»» دستگاه‌های اجرایی در ارائه آمارها و عملکرد خود شفاف‌سازی کنند
 


خبرگزاری شباب: استاندار سمنان گفت: دستگاه‌های اجرایی در ارائه آمارها و عملکرد خود شفاف‌سازی کنند تا اعتماد مردم نسبت به دولت جلب شود.

<iw blog_title/>
خبرگزاری شباب

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، محمدرضا خباز ظهر امروز در جلسه شورای اداری استان سمنان اظهار داشت: با توجه به در پیش رو بودن هفته دولت مدیران دستگاه‌های اجرایی در سراسر استان سمنان موظف به ارائه گزارش از عملکرد یک‌ساله آن دستگاه رادارند.

وی با تأکید بر اینکه دستگاه‌های اجرایی پروژه‌هایی را که قابلیت بهره‌برداری و افتتاح دارند را معرفی کنند افزود: این پروژه‌ها برای بهره‌برداری در هفته دولت سامان‌دهی شوند و نسبت به اطلاع‌رسانی جزئیات پروژه‌ها به آحاد مردم باید اقدامی اساسی انجام شود.

استاندار سمنان تصریح کرد: شفاف‌سازی در ارائه آمارها و گزارش عملکرد دستگاه‌های اجرایی در دستور کار قرار دارد و باید با بهره‌گیری از این مهم اعتماد مردم را نسبت به اقدامات دولت جلب کنیم.

وی از راه‌اندازی سایت پرتال استانداری در هفته دولت خبر داد و گفت: دستگاه‌های اجرایی استان سمنان می‌توانند با استفاده از این فرصت برای معرفی نماینده اداره مربوطه در خصوص آموزش پرتال اقدام کنند.

خباز اذعان کرد: پرتال ظرفیت مطلوبی در عرصه اطلاع‌رسانی و پوشش گسترده اخبار در فضای مجازی را دارد.

وی با اشاره به اینکه مدیران دستگاه‌های اجرایی باید برای تبیین عملکرد دستگاه خود در هفته دولت اهتمام ویژه‌ای بورزند تصریح کرد: این مهم نیازمند توجه ویژه مسئولان و اطلاع‌رسانی گسترده در سطوح مردم عادی جامعه است.

استاندار سمنان با اشاره به نقش ویژه خبرنگاران و فعالان مجازی تأکید کرد: تبیین عملکرد دولت در شبکه‌های اجتماعی برای مقابله با شایعه‌ها و هجمه‌های دشمنان که باهدف تخریب چهره مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران انجام می‌شود مؤثر است.

انتهای پیام/
تاریخ انتشار : 1396/05/22shabab

shabab press

» اشتراک گزاری خبر

نظرات

پست نظرات
نام:


ایمیل:


عنوان:


نام سایت:


نظرات:

كد:


امنیتی و دفاعی

اجتماعی

دیگر رسانه ها

عضویت خبرنگاری خبرگزاری شباب

اموزش عکاسی و خبرنگاری با مدرک رسمی
دیگر اخبار
گالری تصاویر
فیلم و کلیپ
عاقبت یک اعتماد
دعوت؛ قسمت اول
اختلاسگرها مدافع حرم نمي شوند!!
دیدار اعضای جامعه قرآنی با خانواده شهید اوسط
چه کسانی با شفافیت حقوق مسئولان مخالفت کردند؟
توضیحات حسن عباسی در مورد زمانی که روحانی به دنبال ریاست جمهوری مادام العمر هاشمی بود
من ریویزیونیست هستم . پس هستم
چرا کسی از افتخارات امت واحده اسلام سخن نمیگوید؟