»» مهدی‌شهر آمادگی میزبانی از گردشگران خارجی را دارد/توسعه و رونق ظرفیت‌های گردشگری در دستور کار
 


خبرگزاری شباب: فرماندار مهدی‌شهر با بیان اینکه توسعه و رونق ظرفیت‌های گردشگری در دستور کار قرار دارد گفت: مهدی‌شهر آمادگی میزبانی از گردشگران خارجی را دارد و در این عرصه برای تعامل و همکاری با آنان اقدام می‌کند.

<iw blog_title/>
خبرگزاری شباب

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مهدی‌شهر، حسن ارگی پیش از ظهر امروز در دیدار با سفیر جمهوری اسلامی ایران در مالزی اظهار داشت: شهرستان مهدی‌شهر یکی از مهم‌ترین شهرهای استان سمنان است که همواره در معرض بازدیدهای مداوم گردشگران خارجی و داخلی قرار دارد.

وی با تأکید بر اینکه بخش عمده‌ای از مناطق گردشگری این شهرستان به درست به گردشگران معرفی نشده است افزود: معرفی جاذبه‌های گردشگری گامی مؤثر برای جذب گردشگران به این منطقه است و باید به این مهم توجه ویژه‌ای داشته باشیم.

فرماندار مهدی‌شهر با اشاره به برخی ظرفیت‌های گردشگری در این منطقه خاطرنشان کرد: این شهرستان آمادگی میزبانی از گردشگران خارجی را دارد.

وی با بیان برخی کلیات درباره طرح "از کویر تا خزر" تصریح کرد: این طرح برای معرفی جاذبه‌های گردشگری در ایران برنامه‌ریزی‌شده و مهم‌ترین بخش آن جاذبه‌هایی است که در مسیر این شهرستان معرفی می‌شوند.

ارگی شهرستان مهدی‌شهر را محور گردشگری در استان سمنان اعلام کرد و گفت: این طرح به‌راحتی ظرفیت‌های موجود در مهدی‌شهر را در بخش گردشگری نشان می‌دهد به‌ویژه آن‌که این شهرستان در مسیر گردشگران برای سفر به مناطق شمالی، دریا، کوهستان‌ها و جنگل‌ها و مناطق کویری کشور قرار دارد.

وی با تأکید بر اینکه تبدیل معبر به مقصد استان سمنان یکی از مهم‌ترین اولویت‌های حوزه گردشگری است اذعان کرد: آمار ورود گردشگران به جاذبه‌های این استان همواره رو به افزایش است.

فرماندار مهدی‌شهر با بیان برخی جاذبه‌های گردشگری در سراسر استان سمنان اضافه کرد: شهرستان مهدی‌شهر جایگاه اول جذب سرمایه‌گذاران بخش خصوصی برای توسعه بخش گردشگری را به خود اختصاص داده است.

انتهای پیام/

 
تاریخ انتشار : 1396/05/22shabab

shabab press

» اشتراک گزاری خبر

نظرات

پست نظرات
نام:


ایمیل:


عنوان:


نام سایت:


نظرات:

كد:


امنیتی و دفاعی

اجتماعی

دیگر رسانه ها

عضویت خبرنگاری خبرگزاری شباب

اموزش عکاسی و خبرنگاری با مدرک رسمی
دیگر اخبار
گالری تصاویر
فیلم و کلیپ
عاقبت یک اعتماد
دعوت؛ قسمت اول
اختلاسگرها مدافع حرم نمي شوند!!
دیدار اعضای جامعه قرآنی با خانواده شهید اوسط
چه کسانی با شفافیت حقوق مسئولان مخالفت کردند؟
توضیحات حسن عباسی در مورد زمانی که روحانی به دنبال ریاست جمهوری مادام العمر هاشمی بود
من ریویزیونیست هستم . پس هستم
چرا کسی از افتخارات امت واحده اسلام سخن نمیگوید؟