»» ظرفیت توسعه روابط ایران و مالزى وجود دارد/ توسعه صنعت توریسم و گردشگرى در دستور کار دولت دوازدهم
 


خبرگزاری شباب: سفیر ایران در مالزی با بیان اینکه ظرفیت توسعه روابط ایران و مالزى در بخش‌های مختلف ازجمله گردشگرى وجود دارد، گفت: توسعه صنعت توریسم و گردشگرى در دستور کار دولت دوازدهم قرار دارد.

<iw blog_title/>
خبرگزاری شباب

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مهدی‌شهر، مرضیه افخم پیش از ظهر امروز در دیدار با فرماندار مهدی‌شهر اظهار داشت: کشورهای ایران و مالزی در بخش‌های مختلفی با یکدیگر در ارتباط هستند و این مهم نیازمند توسعه و تقویت است.

وی با اشاره به اینکه ظرفیت توسعه روابط ایران و مالزی در بخش‌های مختلفی ازجمله گردشگری وجود دارد بیان کرد: سالانه بسیاری از گردشگران مالزیایی به ایران وارد می‌شوند و از نقاط مختلف گردشگری این کشور بازدید می‌کنند.

سفیر ایران در مالزی با تأکید بر اینکه وجه اشتراک ایران و مالزی در مذهب رسمی آنان است خاطرنشان کرد: ایران و مالزی دو کشور مسلمان با قوانین اسلامی است و این مهم ظرفیت خوبی را برای جذب گردشگران مالزی به ایران ایجاد می‌کند.

وی با رقابت‌های بین‌المللی در حوزه گردشگری را سبب توسعه و پیشرفت کشور دانست و گفت: ظرفیت‌های طبیعی مناطق گردشگری و وجود کارشناسان متخصص و به‌روز برای به‌کارگیری این ظرفیت‌ها دو فاکتور اساسی برای پیروزی در این رقابت‌ها است. اقداماتی که در حوزه گردشگری انجام می‌شود باید مطابق با استانداردهای گردشگری در سراسر دنیا و همواره به‌روز باشد.

سفیر ایران در مالزی از تعامل و همکاری با استان سمنان برای حضور گردشگران مالزیایی در این استان خبر داد و تصریح کرد: استان سمنان ظرفیت‌ها مطلوبی را در حوزه جذب گردشگران خارجی دارد و باید به این مهم توجه ویژه‌ای داشت.

 افخم یادآور شد: نظرسنجی و اجرای طرح‌های گردشگری با توجه به درخواست‌ها و سلایق گردشگران خارجی می‌تواند در این بخش اثرگذار باشد.

وی با بیان اینکه توسعه صنعت توریسم و گردشگری در دستور کار دولت قرار دارد افزود: این تعامل می‌تواند گامی مؤثر در راستای خنثی‌سازی هجمه‌های دشمنان این کشور درباره ایران هراسی و نبود امنیت در این کشور بردارد.

به گزارش تسنیم، مرضیه افخم همچنین از جاذبه‌های گردشگرى شهرستان مهدی‌شهر دیدن کرد.

انتهای پیام/
تاریخ انتشار : 1396/05/22shabab

shabab press

» اشتراک گزاری خبر

نظرات

پست نظرات
نام:


ایمیل:


عنوان:


نام سایت:


نظرات:

كد:


امنیتی و دفاعی

اجتماعی

دیگر رسانه ها

عضویت خبرنگاری خبرگزاری شباب

اموزش عکاسی و خبرنگاری با مدرک رسمی
دیگر اخبار
گالری تصاویر
فیلم و کلیپ
عاقبت یک اعتماد
دعوت؛ قسمت اول
اختلاسگرها مدافع حرم نمي شوند!!
دیدار اعضای جامعه قرآنی با خانواده شهید اوسط
چه کسانی با شفافیت حقوق مسئولان مخالفت کردند؟
توضیحات حسن عباسی در مورد زمانی که روحانی به دنبال ریاست جمهوری مادام العمر هاشمی بود
من ریویزیونیست هستم . پس هستم
چرا کسی از افتخارات امت واحده اسلام سخن نمیگوید؟