»» دولت موظف به تأمین معیشت و ایجاد اشتغال برای مردم است
 


خبرگزاری شباب: نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان با بیان اینکه مسئولان باید مقوله اشتغال را از دیدگاه مردم ببینند گفت: دولت مطابق با قانون موظف به تأمین معیشت و ایجاد اشتغال برای مردم است.

<iw blog_title/>
خبرگزاری شباب

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، آیت‌الله سید محمد شاه‌چراغی پیش از ظهر امروز در جلسه شورای اداری استان سمنان اظهار داشت: بیکاری یکی از مهم‌ترین معضلاتی است که امروز در رأس مطالبات مردم از مسئولان قرار دارد.

وی با تأکید بر اینکه دولت مطابق با قانون موظف به تأمین معیشت و ایجاد اشتغال برای مردم است اذعان کرد: بیکاری عامل نفوذ بسیاری از آسیب‌های اجتماعی به کشور است و باید برای این مهم تمهیدات ویژه‌ای اندیشیده شود.

نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان با بیان اینکه دولت متعهد به ایجاد 900 هزار شغل در سال است خاطرنشان کرد: همراهی و همکاری مسئولان برای تحقق این مهم ضروری است و همه مردم باید در سراسر ایران برای دست‌یابی به این هدف کمک کنند.

وی با اشاره به ظرفیت‌های استان سمنان در راستای اشتغال‌زایی افزود: این استان طرح‌های خوبی را برای ایجاد اشتغال و ارتقای سطح اقتصادی کشور دارد که بهره‌گیری از ظرفیت‌ها و حمایت دولت از این طرح برای تحقق آن لازم است.

شاه‌چراغی با بیان اینکه بهره‌برداری از طرح‌های اقتصادی استان سمنان بخش عمده‌ای از تعهدات دولت در ایجاد اشتغال سالانه را محقق می‌کند، افزود: اشتغال و معضل بیکاری یکی از مهم‌ترین خواسته‌های مردم است که باید به این مقوله از دیدگاه مردم بنگریم و برنامه‌ریزی‌های لازم را انجام دهیم.

نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان تصریح کرد: اختلافات سیاسی در گروه‌ها و احزاب سیاسی نباید مانع از رسیدن به هدف اصلی یعنی "تأمین معیشت" مردم شود.

انتهای پیام/

 
تاریخ انتشار : 1396/05/22shabab

shabab press

» اشتراک گزاری خبر

نظرات

پست نظرات
نام:


ایمیل:


عنوان:


نام سایت:


نظرات:

كد:


امنیتی و دفاعی

اجتماعی

دیگر رسانه ها

عضویت خبرنگاری خبرگزاری شباب

اموزش عکاسی و خبرنگاری با مدرک رسمی
دیگر اخبار
گالری تصاویر
فیلم و کلیپ
عاقبت یک اعتماد
دعوت؛ قسمت اول
اختلاسگرها مدافع حرم نمي شوند!!
دیدار اعضای جامعه قرآنی با خانواده شهید اوسط
چه کسانی با شفافیت حقوق مسئولان مخالفت کردند؟
توضیحات حسن عباسی در مورد زمانی که روحانی به دنبال ریاست جمهوری مادام العمر هاشمی بود
من ریویزیونیست هستم . پس هستم
چرا کسی از افتخارات امت واحده اسلام سخن نمیگوید؟