»» پرواز لغو شده عتبات عالیات خراسان جنوبی امشب از فرودگاه زاهدان انجام می‌شود
 


خبرگزاری شباب: روابط عمومی حج و زیارت خراسان جنوبی اعلام کرد: پرواز شب گذشته عتبات عالیات استان به سمت بغداد که قرار بود با هواپیمایی شرکت عراقی انجام شود و بنا به دلایلی این پرواز لغو شد طبق هماهنگی انجام شده امشب ساعت ۲۲ از فرودگاه زاهدان انجام می‌شود.

<iw blog_title/>
خبرگزاری شباب

محمد نجفی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بیرجند، اظهار داشت: با توجه به اینکه هواپیمایی ایران‌ایر پروازهای عتبات عالیات خراسان جنوبی را انجام می‌داده است اما از زمان اعزام پراوزهای حج تمتع پروازهای عتبات عالیات استان لغو شده است.

وی افزود: سازمان حج و زیارت بعد از قطع پروازهای عتبات عالیات خراسان جنوبی توسط ایران‌ایر، با شرکت هواپیمایی العراقیه برای پروازهای عتبات عالیات توافق پرواز انجام می‌دهد که اواخر هفته گذشته این شرکت هواپیمایی درخواست پرواز از فرودگاه بیرجند را ارسال کرده است و بنا به دلایلی مورد مخالفت همکاران ما در فرودگاه بین المللی بیرجند می‌شود.

مدیر روابط عمومی حج و زیارت خراسان جنوبی گفت: شرکت هواپیمایی العراقیه مشخصات فرودگاه بین المللی بیرجند را در سیستم خود پیدا نمی‌کند و برای آنها قابلیت شناسایی نداشته که براساس پیگیری‌هایی که انجام دادیم مقرر شد امشب مسافران پراوز شب گذشته که ساعت‌ها در فرودگاه بیرجند منتظر ماندند ساعت 10 شب پرواز آنها از طریق فرودگاه زاهدان با همان شرکت هواپیمایی العراقیه انجام شود.

نجفی افزود: این پرواز شامل 4 کاروان زیارتی و تعداد 148 نفر مسافر به عتبات عالیات است و مقرر شد با توجه به اینکه پرواز با یک شبانه روز تاخیر انجام می‌شود مدت زمان اقامت زائران در عتبات عالیات همان یک هفته باقی بماند.

وی اظهار داشت: هم اکنون زائران پرواز عتبات عالیات در حال سفر به زاهدان هستند تا برای ساعت 10 شب به پرواز برسند.

انتهای پیام/
تاریخ انتشار : 1396/05/22shabab

shabab press

» اشتراک گزاری خبر

نظرات

پست نظرات
نام:


ایمیل:


عنوان:


نام سایت:


نظرات:

كد:


امنیتی و دفاعی

اجتماعی

دیگر رسانه ها

عضویت خبرنگاری خبرگزاری شباب

اموزش عکاسی و خبرنگاری با مدرک رسمی
دیگر اخبار
گالری تصاویر
فیلم و کلیپ
عاقبت یک اعتماد
دعوت؛ قسمت اول
اختلاسگرها مدافع حرم نمي شوند!!
دیدار اعضای جامعه قرآنی با خانواده شهید اوسط
چه کسانی با شفافیت حقوق مسئولان مخالفت کردند؟
توضیحات حسن عباسی در مورد زمانی که روحانی به دنبال ریاست جمهوری مادام العمر هاشمی بود
من ریویزیونیست هستم . پس هستم
چرا کسی از افتخارات امت واحده اسلام سخن نمیگوید؟