»» انتظار ۱۳ ساعته مسافران پرواز بیرجند-بغداد به لغو پراوز ختم شد
 


خبرگزاری شباب: روابط عمومی فرودگاه بین المللی بیرجند اعلام کرد: پراوز بیرجند- بغداد که قرار بود شب گذشته در ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه به مقصد بغداد انجام شود کنسل شد و قرار شد این پرواز صبح امروز انجام شودکه متأسفانه مجدداً لغو شد.

<iw blog_title/>
خبرگزاری شباب

ایمان صدری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بیرجند، اظهار داشت: طبق برنامه‌ریزی قرار بود ساعت 21:30 دقیقه از فرودگاه بین اللملی بیرجند به سمت بغداد پرواز انجام شود اما پرواز به دلایل مختلفی انجام نشد.

وی افزود: به علت پروازهای حجاج شرکت هواپیمایی ایران‌ایر دو هفته‌ای است که به دلیل کمبود ناوگان، پروازهای فرودگاه بین المللی بیرجند را کنسل کرده است.

کارشناس روابط عمومی فرودگاه بین المللی بیرجند گفت: از آن جایی که تعداد ثبت‌نام کنندگان به عتبات عالیات در استان زیاد بودند، حج و زیارت تصمیم گرفت با رایزینی با کشور عراق زمینه قرارداد برای پرواز بیرجند-نجف را انجام دهد.

صدری افزود: شب گذشته خلبان شرکت هواپیمایی العراقیه اعلام کرده بود چون با فرودگاه بیرجند آشنایی ندارد نمی‌تواند شب پراوز کند و این در صورتی است که فرودگاه بین المللی بیرجند از شرایط مناسب برای پراوزها در شب برخوردار است اما بنا به اظهاراتی که اعلام شده و هنوز مکتوب به دست ما نرسید است شب گذشته پرواز کنسل و قرار شد صبح امروز در ساعت 6:30پرواز بیرجند به سمت بغداد انجام شود.

وی اظهار داشت: امروز هم پرواز انجام نشد چون پراوزی که شب کنسل می‌شود اگر بخواهد روز بعد انجام شود نیاز به برنامه‌ریزی‌های زیادی دارد و از طرفی شرکت هواپیمایی‌ در عراق هم تعداد هواپیماهای آن محدود است و آنقدر هواپیما ندارد که بخواهد جایگزین کند.

این پراوز بعد از 13 ساعت انتظار مسافران به صورت رسمی لغو شد اما هنوز علت رسمی و مکتوب آن  از سمت شرکت هواپیمایی العراقیه ارسال نشده است.

انتهای پیام/
تاریخ انتشار : 1396/05/22shabab

shabab press

» اشتراک گزاری خبر

نظرات

پست نظرات
نام:


ایمیل:


عنوان:


نام سایت:


نظرات:

كد:


امنیتی و دفاعی

اجتماعی

دیگر رسانه ها

عضویت خبرنگاری خبرگزاری شباب

اموزش عکاسی و خبرنگاری با مدرک رسمی
دیگر اخبار
گالری تصاویر
فیلم و کلیپ
عاقبت یک اعتماد
دعوت؛ قسمت اول
اختلاسگرها مدافع حرم نمي شوند!!
دیدار اعضای جامعه قرآنی با خانواده شهید اوسط
چه کسانی با شفافیت حقوق مسئولان مخالفت کردند؟
توضیحات حسن عباسی در مورد زمانی که روحانی به دنبال ریاست جمهوری مادام العمر هاشمی بود
من ریویزیونیست هستم . پس هستم
چرا کسی از افتخارات امت واحده اسلام سخن نمیگوید؟