»» ‌مسابقات پرس سینه و ددلیفت قهرمانی باشگاه‌های شرق و جنوب شرق کشور برگزار شد
 


خبرگزاری شباب: رئیس هیئت ورزش کارگری استان خراسان جنوبی از برگزاری دومین دوره مسابقات پرس سینه و ددلیفت قهرمانی باشگاه‌های شرق و جنوب شرق کشور به میزبانی خراسان جنوبی خبر داد.

<iw blog_title/>
خبرگزاری شباب

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی؛ ابوالفضل علیزاده‌بیرجندی اظهار داشت: دومین دوره مسابقات پرس سینه و ددلیفت قهرمانی باشگاه‌های شرق و جنوب شرق کشور با حضور 117 ورزشکار از 4 استان سیستان و بلوچستان، کرمان، خراسان شمالی و جنوبی در چهار رده سنی نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان برگزار شد.

رئیس هیئت ورزش کارگری استان خراسان جنوبی گفت: در گروه پرس سینه نوجوانان بانک ایران زمین بیرجند با 60 امتیاز اول؛ چابهار با 44 امتیاز دوم و ستارگان بشرویه با 24 امتیاز موفق به کسب بالاترین امتیازات در این گروه شدند.

وی افزود: در ادامه این رده از مسابقات در دسته جوانان بانک ایران زمین بیرجند با 57 امتیاز اول، زابل با 49 امتیاز دوم و بجنورد با 21 امتیاز سوم و در گروه سنی بزرگسالان، اسفراین با 52 امتیاز اول- اداره تعاون، کار و رفاه بیرجند با 41 امتیاز دوم و ستارگان بشرویه 25 امتیاز سوم این مسابقات را به خود اختصاص دادند.

علیزاده تصریح کرد: گروه لیفت نوجوانان هیئت ورزش کارگری بیرجند نیز با 45 امتیاز اول، احد بیرجند با 27 امتیاز دوم و شهید زارعی مشهد با 21 امتیاز سوم شد.

رئیس هیئت ورزش کارگری استان خراسان جنوبی بیان کرد: در گروه جوانان بانک ایران زمین بیرجند با 36 امتیاز اول، چابهار با 26 امتیاز دوم و کرمان با امتیاز 15 سوم شد و در گروه بزرگسالان بشرویه با 54 امتیاز اول، زاهدان با 29 امتیاز دوم و ایران زمین بیرجند با 21 امتیاز سومی این رده از مسابقات را به نفع خود ثبت کردند.

وی افزود: آقایان نادر براهویی، داود سنچولی، مهدی مددی، سعید افسری، محتشم خزیمه و اکبر درویش داوران ملی و قهرمانی آسیا قضاوت این دوره از مسابقات را برعهده داشتند.

انتهای پیام/
تاریخ انتشار : 1396/05/22shabab

shabab press

» اشتراک گزاری خبر

نظرات

پست نظرات
نام:


ایمیل:


عنوان:


نام سایت:


نظرات:

كد:


امنیتی و دفاعی

اجتماعی

دیگر رسانه ها

عضویت خبرنگاری خبرگزاری شباب

اموزش عکاسی و خبرنگاری با مدرک رسمی
دیگر اخبار
گالری تصاویر
فیلم و کلیپ
عاقبت یک اعتماد
دعوت؛ قسمت اول
اختلاسگرها مدافع حرم نمي شوند!!
دیدار اعضای جامعه قرآنی با خانواده شهید اوسط
چه کسانی با شفافیت حقوق مسئولان مخالفت کردند؟
توضیحات حسن عباسی در مورد زمانی که روحانی به دنبال ریاست جمهوری مادام العمر هاشمی بود
من ریویزیونیست هستم . پس هستم
چرا کسی از افتخارات امت واحده اسلام سخن نمیگوید؟