»» رسانه‌ها با اطلاع رسانی به موقع سبب کاهش بیماری تب مالت در خراسان جنوبی شدند
 


خبرگزاری شباب: مدیرکل دامپزشکی خراسان جنوبی گفت: اطلاع رسانی درست رسانه‌ها خصوصاً خبرگزاری تسنیم و آگاه‌سازی به موقع مردم سبب شده تب مالت در خراسان جنوبی کاهش یابد.

<iw blog_title/>
خبرگزاری شباب

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، علیرضا رفیعی‌پور پیش از ظهر امروز در بازدید از دفتر خبرگزاری تسنیم در بیرجند ضمن خداقوت به همکاران این خبرگزاری اظهار داشت: خبرنگاران پیشگامان در جامعه هستند که با انعکاس به موقع اخبار نسبت به  آگاه‌سازی مردم و پیگیری مشکلات آنها تلاش می‌کنند.

مدیرکل دامپزشکی خراسان جنوبی گفت: خبرگزاری تسنیم در ارتباط با انعکاس اخبار با دامپزشکی خراسان جنوبی تعامل خوبی داشته است. 

وی افزود: با تلاش خبرنگاران در انتشار اخبار صحیح و درست و اطلاع رسانی و آگاه‌سازی مردم، 4 سال است که خراسان جنوبی عاری از هرگونه بیماری مشترک بین انسان و حیوان است که جا دارد در اینجا از زحمات تمام خبرنگاران در این رسالت بزرگ تشکر کنیم.

رفیعی‌پور اظهار داشت: اطلاع‌رسانی و هشدار مسئولان و همراهی رسانه‌ها سبب شده تا آمار بیماری تب مالت در استان کاهش یابد به طوری که از 480 مورد بیمار مبتلا به تب مالت در سال 93 توانستیم آمار را به 180 نفر کاهش دهیم که این یک موفقیت بزرگ است که در نتیجه همکاری مسئولان، مردم و همراهی رسانه‌ها حاصل شد.

مدیرکل دامپزشکی خراسان جنوبی گفت: عملکرد خبرگزاری تسنیم در زمینه آگاهی دادن به مردم برای پیشگیری از بیماری‌ها بسیار خوب بوده است و امیدواریم این همکاری ادامه داشته باشد.

انتهای پیام/
تاریخ انتشار : 1396/05/22shabab

shabab press

» اشتراک گزاری خبر

نظرات

پست نظرات
نام:


ایمیل:


عنوان:


نام سایت:


نظرات:

كد:


امنیتی و دفاعی

اجتماعی

دیگر رسانه ها

عضویت خبرنگاری خبرگزاری شباب

اموزش عکاسی و خبرنگاری با مدرک رسمی
دیگر اخبار
گالری تصاویر
فیلم و کلیپ
عاقبت یک اعتماد
دعوت؛ قسمت اول
اختلاسگرها مدافع حرم نمي شوند!!
دیدار اعضای جامعه قرآنی با خانواده شهید اوسط
چه کسانی با شفافیت حقوق مسئولان مخالفت کردند؟
توضیحات حسن عباسی در مورد زمانی که روحانی به دنبال ریاست جمهوری مادام العمر هاشمی بود
من ریویزیونیست هستم . پس هستم
چرا کسی از افتخارات امت واحده اسلام سخن نمیگوید؟