»» خبرنگاران در راستای نقش مالیات در جامعه اطلاع رسانی کنند
 


خبرگزاری شباب: سرپرست اداره کل امور مالیاتی خراسان جنوبی گفت: اصحاب رسانه برای اطلاع رسانی و فرهنگ سازی در زمینه مالیات و همچنین شفاف سازی و عمومی کردن گسترش همکاری مردم و فعالان اقتصادی تلاش کنند.

<iw blog_title/>
خبرگزاری شباب

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، محمدرضا پاک‌گهر صبح امروز در بازدید از دفتر خبرگزاری تسنیم در بیرجند اظهار داشت: خبرنگاری کاری مقدس و سخت است و "صحت خبر" و "سرعت" انتقال آن از مهمترین رسالت‌های کار یک خبرنگار است.

سرپرست اداره کل امور مالیاتی خراسان جنوبی بیان کرد: اطلاع‌رسانی دقیق و به موقع از رسالت کار خبرنگاران است که در این راستا خبرگزاری تسنیم توانسته‌ است در مدت فعالیت در استان خراسان جنوبی به خوبی ظاهر شود و رسالت خود را در اطلاع‌رسانی درست و به موقع به خوبی انجام داده است.

وی گفت: این خبرگزاری در زمینه اطلاع رسانی در زمان اخذ اظهارنامه‌های مالیاتی خوب ظاهر شد و همکاری و همراهی خوبی در این راستا با اداره کل امور مالیاتی داشته است که در اینجا از زحمات تمامی همکاران خبرگزاری تسنیم تشکر می‌کنم و برای همه آنها آرزوی سلامتی و موفقیت در امور زندگی داریم.

پاک‌گهر اظهار داشت: صحت و درستی اخبار در خبرگزاری تسنیم سبب انعکاس آن در دیگر رسانه‌ها شده است و در سایت‌های مختلف و روزنامه‌های محلی بارها مشاهده کردیم که اخبار خبرگزاری تنسیم در این رسانه‌ها بازنشر داده شده و این نشان از عملکرد خوب این مجموعه دارد.

سرپرست اداره کل امور مالیاتی خراسان جنوبی ضمن تشکر از همکاران خبرگزاری تسنیم خواستار همکاری بیشتر این مجموعه با اداره کل امور مالیاتی در خراسان جنوبی شد.

وی تصریح کرد: تمام اصحاب رسانه برای اطلاع رسانی و فرهنگ سازی در زمینه مالیات و همچنین شفاف سازی و عمومی کردن گسترش همکاری مردم و فعالان اقتصادی تلاش کنند.

انتهای پیام/
تاریخ انتشار : 1396/05/22shabab

shabab press

» اشتراک گزاری خبر

نظرات

پست نظرات
نام:


ایمیل:


عنوان:


نام سایت:


نظرات:

كد:


امنیتی و دفاعی

اجتماعی

دیگر رسانه ها

عضویت خبرنگاری خبرگزاری شباب

اموزش عکاسی و خبرنگاری با مدرک رسمی
دیگر اخبار
گالری تصاویر
فیلم و کلیپ
عاقبت یک اعتماد
دعوت؛ قسمت اول
اختلاسگرها مدافع حرم نمي شوند!!
دیدار اعضای جامعه قرآنی با خانواده شهید اوسط
چه کسانی با شفافیت حقوق مسئولان مخالفت کردند؟
توضیحات حسن عباسی در مورد زمانی که روحانی به دنبال ریاست جمهوری مادام العمر هاشمی بود
من ریویزیونیست هستم . پس هستم
چرا کسی از افتخارات امت واحده اسلام سخن نمیگوید؟