» تزریق ۲۰۰ میلیون تومان در هفته به استقلال خوزستان

مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان با اشاره به حل مشکل اسپانسری این باشگاه، گفت: قرار شد از این به بعد از سوی گروه ملی به صورت هفتگی مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان به حساب باشگاه واریز شود.


به گزارش خبرنگار خبرگزاری شباب پرس

جواد نعمتی‌نژاد در دیدار استاندار با اعضای تیم فوتبال استقلال خوزستان با قدردانی از استاندار، اظهار کرد: این سرکشی فرصت خیلی خوبی است و جا دارد من از دکتر شریعتی که با وجود تمام مشکلات و مشغله کاری‌اش پیگیر کار ما نیز بوده است، قدردانی کنم.

وی افزود: استاندار برای حل مشکلات ما با مسوولان در تماس است تا وضعیت باشگاه را از شرایط فعلی خارج کند و من از طرف تمام مجموعه باشگاه از مساعدت‌ها و حمایت‌های مستمر او جهت بهتر شدن وضعیت‌مان قدردانی می‌کنم. 

 همچنین مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان در جمع خبرنگاران گفت: مشکل اصلی استقلال خوزستان در حال حاضر مالی است که در این راستا با دوستان‌مان در گروه ملی و بانک ملی صحبت‌هایی صورت گرفت و مساعدت‌هایی هم شد و توافق‌نامه‌ای تنظیم کردیم تا مشکل اسپانسری‌مان حل شود. طبق این توافق‌نامه نیز قرار شد از این به بعد از سوی گروه ملی هفته‌ای ۲۰۰ میلیون تومان به حساب باشگاه واریز شود.

 وی افزود: به هر حال مشکل اصلی ما این بود که از ابتدای فصل پولی به بازیکنان‌مان ندادیم، ضمن این که بازیکنان‌مان ۲۴ درصد از مطالبات فصل گذشته‌شان را هم دریافت نکرده بودند.

نعمتی‌نژاد بیان کرد: تیم فصل گذشته قهرمان شد و توقعاتی هم برای بازیکنان ایجاد شد. تیم‌های دیگر نیز پیگیر بازیکنان ما هستند که ما از آن‌ها خواستیم که تا نیم فصل به ما فرصت دهند تا مشکل را حل کنیم و ان‌شاءالله پولشان را هم می‌دهیم. 

وی گفت: بازیکنان با ما دوست و رفیق هستند و ما تیم را بر اساس یک ارتباط عاطفی خوب ایجاد کردیم. به هر حال آن‌ها به من اعتماد کردند و با تیم قرارداد بستند و من هم بابت اعتمادشان به آن‌ها متمم قراداد دادم. شاید یکی، دو بازیکن از تیم بروند که این نیز طبیعی است ولی ما تلاش می‌کنیم که تا قبل از نیم‌فصل بتوانیم کمی از پول‌های بازیکنان را بدهیم و راضی‌شان کنیم که در تیم بمانند.


تاریخ انتشار : 1395/10/02http://shababpress.ir/Cyberspace/wp-content/uploads/2016/09/telegram-13.jpg

 

» اشتراک گزاری خبر

عناوین روزنامه های امروز
تصاویر منتخب
اخبار ورزشی
گالری تصاویر
فیلم و کلیپ
فیلم/حضور با شکوه مرم در راهپیمایی 22 بهمن
نماهنگ حضور مردمی 22 بهمن95
تصاویر هوایی از تشییع شهدای مدافع حرم
غزل حماسی ویژه شهدای مدافع حرم
ارباب منی سید و سالار ( ویژه شهدای مدافع حرم )
مردم باید بدانند
مقابله هنرمندان انقلابی با دیکتاتورهای فرهنگی
دکتر کاظمی آشتیانی، جهادگری برجسته

کلیه حقوق سایت متعلق به خبرگزاری شباب میباشد و کپی برداری با ذکر منبع مجاز می باشد