خبرگزاری شباب :: دشمن از سلاح ها و موشک های ما به طور حتم می ترسد سردارمحمدرضا یزدی:
 »»دشمن از سلاح ها و موشک های ما به طور حتم می ترسد
 


خبرگزاری شباب: فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران، گفت: آنچه دشمن را به شدت به هراس می اندازد، تفکر بسیجی است که در ذهن جوانان وجود دارد.
دشمن از سلاح ها و موشک های ما به طور حتم می ترسد,سردارمحمدرضا یزدی:خبرگزاری شباب

به گزارش خبرگزاری شباب ؛سردار محمدرضا یزدی در اولین همایش فرماندهان بسیج دانش آموزی تهران اظهار داشت: با فساد سازماندهی شده به شدت برخورد می کنیم؛ اما جوانانی که مورد تهاجم فرهنگی بیگانگان قرار گرفته اند به آنها کمک می کنیم و آن ها را مورد بی احترامی قرار نمی دهیم؛ با این حال باید دقت کرد تا سلیقه ای کار نکنیم.

وی با بیان اینکه دشمن می خواهد بین جوانان فاصله بیاندازد ادامه داد: دشمن از سلاح ها و موشک های ما به طور حتم می ترسد اما آنچه دشمن را به شدت به هراس می اندازد، تفکر بسیجی است که در ذهن جوانان وجود دارد.

سردار محمد رضا یزدی تصریح کرد: گاهی تصور می کنند این فکر از جامعه دور شده و فتنه ۷۸ و ۸۸ را به وجود می آورند و وقتی که از مردم سیلی می خورند، مجبور به عقب نشینی می شوند. دشمنان از این نگران هستند که در خلیج فارس ناوهایشان به وسیله موشک هایی منهدم شود که با تفکر بسیجی هدایت می شوند.

وی افزود: دشمنان انقلاب نگران این هستند که جوانان ما با نگاه و تفکر بسیجی حجاب و حیاء داشته باشند والا صرف داشتن حجاب برای جوانان موضوع مورد اهمیتی برایشان نیست؛ زیرا نمونه این برخورد را در مواجهه با جوانان عربستان می بینیم.

فرمانده سپاه تهران بزرگ ادامه داد: وقتی مجاهدی از کشورمان در دفاع از حرم اهل بیت به شهادت می رسد، تلاش می کنند به وسیله رسانه هایشان عنوان کنند این عزیزان برای دفاع از سوریه و عراق کشته شده اند در صورتی که آن ها در سوریه و عراق از فکر ایرانی و اسلامی دفاع می کنند؛ این دفاع امنیت آور است و موجب شکست دشمن می شود.

سردار یزدی گفت: دشمن همه تلاش خود را بر این موضوع متمرکز کرده تا با تهاجم فرهنگی، تفکر بسیجی را از جوانان کشورمان بگیرد و به جای آن تفکری را برای به زنجیر کشیدن جوانان جایگزین کند؛ چرا که اگر تفکر اسلامی و بسیجی در اذهان جوانان شکل گیرد چیزی شبیه دفاع مقدس مجدد مقابل آنها به وجود می آید و بدین ترتیب حرفشان دیگر در جهان به جایی نخواهد رسید.

فرمانده سپاه تهران بزرگ عنوان کرد: هر کجا توفیق و موفقیتی داشتیم، نگاه دینی با تفکر بسیجی توام بوده و هر کجا هم عقب نشینی داشتیم، تفکر بسیجی و عمل به ادامه راه شهدا ضعیف بوده و این هم فرقی نمی کند در چه لباسی خدمت می کنیم.

وی در پایان عنوان کرد: اولویت ما در سپاه تهران بزرگ، بسیج دانش آموزی و فرهنگیان است؛ چرا که اگر به موضوع فرهنگ و آموزش و پرورش و نیز دانش آموزان توجه کنیم، زندان ها تعطیل می شوند و نگران اعتیاد هم نخواهیم بود و علاوه بر این در ارتقا و حفظ سلامت روانی جامعه نیز موفق خواهیم بود، اما چنانچه بی توجهی کنیم، به جایی نمی رسیم.
تاریخ انتشار : 1396/06/07shabab

shabab press

» اشتراک گزاری خبر

نظرات

پست نظرات
نام:


ایمیل:


عنوان:


نام سایت:


نظرات:

كد:


امنیتی و دفاعی

دیگر رسانه ها

دیگر اخبار
گالری تصاویر
فیلم و کلیپ
عاقبت یک اعتماد
دعوت؛ قسمت اول
اختلاسگرها مدافع حرم نمي شوند!!
دیدار اعضای جامعه قرآنی با خانواده شهید اوسط
چه کسانی با شفافیت حقوق مسئولان مخالفت کردند؟
توضیحات حسن عباسی در مورد زمانی که روحانی به دنبال ریاست جمهوری مادام العمر هاشمی بود
من ریویزیونیست هستم . پس هستم
چرا کسی از افتخارات امت واحده اسلام سخن نمیگوید؟