خبرگزاری شباب :: مراسم یادواره شهدای مدافع حرم در علی آباد اسلامشهر برگزار شد+عکس
 »»مراسم یادواره شهدای مدافع حرم در علی آباد اسلامشهر برگزار شد+عکس
 


خبرگزاری شباب: مراسم یادبود شهیدان مدافع حرم محمود شفیعی و محسن حججی در مسجد امیرالمومنین (ع) علی آباد اسلامشهر برگزار شد
مراسم یادواره شهدای مدافع حرم در علی آباد اسلامشهر برگزار شد+عکس,خبرگزاری شباب
به گزارش خبرنگار خبرگزاری شباب ، نوزدهم شهریور 96 یادواره شهدای مدافع حرم شهید محمود شفیعی و شهید محسن حججی در مسجد امیرالمومنین (ع)علی آباد اسلامشهر با حضور خانوادهای معظم شهدای جنگ تحمیلی و مدافع حرم  و مسئولین شهرستان برگزار شد.

یادواره شهدای مدافع حرم علی آباد اسلامشهر
حجت الاسلام محمدی امام جمعه واوان اسلامشهر در سخنان خود در مورد شناخت جبهه حق و باطل گفت : جبهه حق و باطل برای تک تک ما برنامه ریزی کرده است ، برای خانه های ما،برای حرف زدن ما،برای پوشش ما و برای نگاه کردن ما،اگر میخواهیم راه شهدا را ادامه بدهیم باید جبهه حق و باطل را بشناسیم.
ایشان در ادامه صحبتها در خصوص بی تفاوتی به کشتار مسلمانان گفت : بنده متأسف شدم امروز متوجه پیام توئیتری آقایی شدم عنوان کرده بود تلویزیون ما خیلی سعی کرد آسمان ریسمان ببافت تا کشتار مردم میانمار را به آمریکا و اسرائیل ربط دهد،هنوز آن آقا نمیداند که تمامی این کشتارها با اجازه و حمایت آمریکا و اسرائیل دارد انجام میشود.
وی گفت: باید صحنه را شناخت تا بتوانیم جبهه حق را از باطل تشخیص دهیم.وقتی برادری از شما در نقطه ای از دنیا تحت ظلم و کشتار قرار گرفت باید بسوزید ، اگر بی تفاوت بودید بدانید که سلامت نیستید.

یادواره شهدای مدافع حرم علی آباد اسلامشهر
در این مراسم سردار پاسدار سلطانی از مسئولین قرارگاه امام حسین (ع) سپاه در خصوص وقایع منطقه گفت: درود بر شما که امروز کاری انجام دادید که رهبر معظم انقلاب فرمودند: زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از خود شهادت نیست.
وی در ادامه گفت:امروز جبهه حق و باطل را به سه گروه تقسیم کرده اند:1-نظام سلطه گر که امروز پرچم این نظام دست کشور آمریکا است و کشورهای دیگر در کنار آمریکا به دنیا ظلم می کنند، زیرا هدفشان ضعیف کردن ملتها از نظر اقتصادی و نظامی است.
سردار سلطانی گفت: 2-نظام سلطه پذیر که پرچم ان دست کشوری است که می خواهد سلطنت کند بدون هیچگونه مشکل چون عرضه اداره کشور را ندارند و مجبور است دست به دامن نظام سلطه گر شود که امروزه کشور عربستان پرچم دار این نظام است.
ایشان در ادامه سخنان خود سومین نظام را نظام سلطه ستیز معرفی کرد و گفت:  بعد از ظهور انقلاب اسلامی به رهبری امام امت یک نظام دیگر در جهان به نام نظام سلطه ستیز شکل گرفت که هدف آن :1-برقراری عدالت و مبارزه با ظالم 2-ایجاد تمدن نوین اسلامی 3- زمینه سازی ظهور حضرت حجت ابن الحسن (عج ) است.

یادواره شهدای مدافع حرم علی آباد اسلامشهر
در ادامه برنامه های یادواره فرزند شهید ابراهیمی ازشهدای مدافع حرم تیپ فاطمیون دلنوشته ای بسیار زیبا را برای حاضرین در مراسم قرائت کرد.

یادواره شهدای مدافع حرم علی آباد اسلامشهر
در حاشیه این مراسم باشکوه آقای آقا محمدی مسئول برگزاری یادواره شهدای مدافع حرم به خبرنگار ما گفت: به دلیل بازگشت پیکر شهید محمود شفیعی پس از دو سال به آغوش  کشور و خانواده ایشان و تشییع در روز جمعه گذشته ، ما با تشکیل جلسه با حضور شورای فرهنگی و  امام جماعت مسجد حجت الاسلام رضایی تصمیم گرفتیم که یادواره ای برای این دو شهید گرانقدر و تمام شهدای مدافع حرم برگزار کنیم.
ایشان در ادامه افزود: در این مراسم از بیست و شش خانواده شهدای جنگ تحمیلی و مدافع حرم و مخصوصاً خانواده شهدای تیپ فاطمیون و دو جانباز مدافع حرم آقایان قادر محمدی و حسن مهمان نواز تجلیل بعمل آمد.
وی گفت: با مساعدت بسیار خوب دهیاری علی آباد در تأمین هزینه برگزاری و فرماندهی محترم ناحیه مقاومت بسیج سیدالشهداء اسلامشهر جناب سرهنگ پاسدارامیر عبدالهیان و فرماندهی محترم حوزه مقاومت بسیج 289 اویس قرنی ستوانیکم پاسدار مصطفی عبدالله زاده در حمایتهای بی دریغ آنها ما توانستیم به صورت شایسته خدمتگذاری خانواده محترم شهدا را بعمل آوریم ، که از تمامی کسانی که ما را در جهت برگزاری این یادواره حمایت و کمک کردند کمال تشکر و قدردانی را داریم.تاریخ انتشار : 1396/06/20
حسین رشیدی


shabab

shabab press

» اشتراک گزاری خبر

نظرات

پست نظرات
نام:


ایمیل:


عنوان:


نام سایت:


نظرات:

كد:


امنیتی و دفاعی

دیگر رسانه ها

دیگر اخبار
گالری تصاویر
فیلم و کلیپ
عاقبت یک اعتماد
دعوت؛ قسمت اول
اختلاسگرها مدافع حرم نمي شوند!!
دیدار اعضای جامعه قرآنی با خانواده شهید اوسط
چه کسانی با شفافیت حقوق مسئولان مخالفت کردند؟
توضیحات حسن عباسی در مورد زمانی که روحانی به دنبال ریاست جمهوری مادام العمر هاشمی بود
من ریویزیونیست هستم . پس هستم
چرا کسی از افتخارات امت واحده اسلام سخن نمیگوید؟