خبرگزاری شباب :: آب گرم محلات به یک مخروبه تبدیل شده است
 »» آب گرم محلات به یک مخروبه تبدیل شده است
 


خبرگزاری شباب: رئیس شورای شهر محلات با بیان اینکه اتحادیه تریکو محلات ابطال شده است گفت: آب گرم محلات به یک مخروبه تبدیل شده است.
 آب گرم محلات به یک مخروبه تبدیل شده است ,خبرگزاری شباب

به‌گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، غلامعلی یارمحمدی ظهر امروز در جلسه نشست استاندار با شوراهای شهر محلات، دلیجان، نراق و نیم‌ور با اشاره به مشکلات موجود در محلات اظهار داشت: در در دولت قبل قول داده شد که دانشکده پیراپزشکی در این شهرستان ایجاد شود، در سفر هیئت دولت به استان مقرر شد که اردوگاه ملی بهزیستی، اردوگاه کمیته امداد و همچنین اقداماتی به منظور آب گرم محلات انجام شود که هنوز اقدامی نشده است.

وی افزود: آب گرم محلات به جای اینکه یک نگین انگشتری باشد به یک مخروبه تبدیل شده است و هنوز اقدامی برای آن انجام نشده، مجتمع فرهنگی محلات که بیش از 10 سال است که امروز و فردا می‌کنند  و بحث حقوق دولتی معادن و غیره هم از دیگر مسائل این شهرستان به‌شمار می‌روند، 15 درصد حقوق دولتی معادن باید به استان آمده و به صورت 100 درصد به شهرستان‌تخصیص داده شود.

رئیس شورای شهر محلات تصریح کرد: نگرانی دیگر عدم حضور مدیران استانی در این شهرستان و نارضایتی مردم این مناطق از آنها است که معتقد هستند هرآنچه که در محلات و دلیجان دارند حاصل زحمت خودشان بوده و از استان حمایتی نشده‌اند.

یارمحمدی بیان کرد: محلات دومین قطب تریکو کشور است که متاسفانه به‌سبب پاره‌ای از مسائل تعطیل شده و اتحادیه تریکو محلات ابطال شده است.

وی ادامه داد: متاسفانه برخی از مردم به صحبت‌های مسئولان بی‌اعتماد شده‌اند و عدم حضور مسئولان استان در شهرستان سبب دلزدگی و عدم دلگرمی مردم شده و به عقیده آنها چرخه استان معیوب است، به همین سبب خواسته یا ناخواسته میل به انتزاع دارند.

رئیس شورای شهر محلات عنوان کرد: انسان به‌عنوان اشرف مخلوقات موجودی اجتماعی است که در تعامل با دیگران نیازهای خود را برطرف می‌کند، سرمایه‌ اجتماعی نشان دهنده همبستگی اجتماعی و اعتماد افراد به یکدیگر است.

انتهای پیام/

تاریخ انتشار : 1396/06/20shabab

shabab press

» اشتراک گزاری خبر

نظرات

پست نظرات
نام:


ایمیل:


عنوان:


نام سایت:


نظرات:

كد:


برگزاری جشن تابستانه در اردوی جهادی شهید محمد حسین فهمیده,به همت حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی شهید فهمیده یک: به همت حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی شهید فهمیده یک:

برگزاری جشن تابستانه در اردوی جهادی شهید محمد حسین فهمیده

امنیتی و دفاعی

اجتماعی

دیگر رسانه ها

عضویت خبرنگاری خبرگزاری شباب

ثبت نام کارت خبرنگاری
دیگر اخبار
گالری تصاویر
فیلم و کلیپ
عاقبت یک اعتماد
دعوت؛ قسمت اول
اختلاسگرها مدافع حرم نمي شوند!!
دیدار اعضای جامعه قرآنی با خانواده شهید اوسط
چه کسانی با شفافیت حقوق مسئولان مخالفت کردند؟
توضیحات حسن عباسی در مورد زمانی که روحانی به دنبال ریاست جمهوری مادام العمر هاشمی بود
من ریویزیونیست هستم . پس هستم
چرا کسی از افتخارات امت واحده اسلام سخن نمیگوید؟

کلیه حقوق سایت متعلق به خبرگزاری شباب میباشد و کپی برداری با ذکر منبع مجاز می باشد