»» فوران فاضلاب در معابر شادگان شهروندان را کلافه کرده است
 


خبرگزاری شباب: شهردار شادگان گفت: فوران فاضلاب در معابر شادگان زیرساخت‌های شهر نظیر آسفالت معابر و خیابان‌ها را از بین برده و هزینه‌ها را افزایش می‌دهد.

<iw blog_title/>
خبرگزاری شباب

حسن مزبانی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شادگان با ابراز نارضایتی خود از فوران فاضلاب در اکثر معابر شهر اظهار کرد: جاری شدن آب فاضلاب در سطح معابر شادگان موجب آزار و اذیت شهروندان شده است.

وی افزود: چاه فاضلاب به معابر سرازیر می‌شود که این امر علاوه بر ایجاد بوی نامطبوع، سلامت شهروندان را به شدت تهدید می‌کند.

شهردار شادگان تصریح کرد: فوران فاضلاب و شکستگی لوله‌های آب در معابر شهر شادگان باعث نارضایتی شهروندان و رانندگان شده و تردد آن‌ها را با مشکل روبه‌رو کرده‌ است.

وی اضافه کرد: رها شدن فاضلاب مشکلی است که در بیشتر خیابان‌ها و کوچه‌های شهر شادگان قابل مشاهده است و بیشتر ساکنان این شهر از رهاسازی فاضلاب در معابر ناراضی و نگران هستند. 

مزبانی‌پور ادامه داد: فوران فاضلاب در معابر شهری خسارت‌هایی در بخش زیرسازی و آسفالت به شهرداری این شهر وارد کرده و به یک معضل جدی تبدیل شده است.

وی شکستن لوله‌های آب و فوران فاضلاب را مخدوش کردن زیبای سیمای شهر دانست و گفت: این عمل زیرساخت‌های شهر نظیر آسفالت معابر و خیابان‌ها را از بین برده و هزینه‌ها را افزایش می‌دهد.

شهردار شادگان در پایان خاطرنشان کرد: سرازیر شدن چاه‌های‌ فاضلاب‌ در معابر شهری به زیرساخت‌های آسفالت‌های این شهر خسارت وارد کرده است.

انتهای پیام/
تاریخ انتشار : 1396/06/22shabab

shabab press

» اشتراک گزاری خبر

نظرات

پست نظرات
نام:


ایمیل:


عنوان:


نام سایت:


نظرات:

كد:


امنیتی و دفاعی

دیگر رسانه ها

دیگر اخبار
گالری تصاویر
فیلم و کلیپ
عاقبت یک اعتماد
دعوت؛ قسمت اول
اختلاسگرها مدافع حرم نمي شوند!!
دیدار اعضای جامعه قرآنی با خانواده شهید اوسط
چه کسانی با شفافیت حقوق مسئولان مخالفت کردند؟
توضیحات حسن عباسی در مورد زمانی که روحانی به دنبال ریاست جمهوری مادام العمر هاشمی بود
من ریویزیونیست هستم . پس هستم
چرا کسی از افتخارات امت واحده اسلام سخن نمیگوید؟