خبرگزاری شباب :: فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر:
 »»فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر:
 


خبرگزاری شباب: طرح ارتقاء امنیت اجتماعی توسط پلیس شهرستان اسلامشهر اجرا شد.
فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر:,خبرگزاری شباب
به گزارش خبرگزاری شباب به نقل از خبرگزاری تسنیم ، سرهنگ ابراهیم حسن‌آبادی امروز در حاشیه برگزاری نمایشگاه کشفیات نیروی انتظامی در شهرستان اسلامشهر ضمن اشاره به اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان اظهار داشت:‌ در 24 ساعت گذشته تعداد 50 معتاد متجاهر و مقادیر قابل‌توجهی از انواع مواد مخدر کشف و ضبط شد.


وی بیان کرد: به دستور فرماندهی انتظامی غرب استان تهران، طرح ارتقاء امنیت اجتماعی از روز گذشته با به کارگیری تمام توان نیروی انتظامی در بخش‌های مختلف در سطح شهرستان به اجرا درآمد، که تا صبح امروز برابر گزارشات واصله، اقدامات قابل قبولی صورت گرفته و کشفیات متعددی انجام شده است .
فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر همچنین افزود: با همکاری پلیس راهور شهرستان در مدت اجرای طرح تعداد هزار و 45 فقره اِعمال قانون برای رانندگان متخلف صورت گرفته، و تعداد 22 دستگاه خودرو و 54 دستگاه موتورسیکلت نیز توقیف و روانه پارکینگ شده است.
حسن‌آبادی تصریح کرد: با هماهنگی به عمل آمده با مقامات قضایی و اخذ احکام قضایی و با همکاری و همراهی پلیس‌های تخصصی شهرستان، با ورود به اماکن مختلف و بازرسی از آن‌ها مقادیر زیادی کالاهای قاچاق، لوازم سرقتی و... نیز شناسایی و کشف شده‌اند.
وی در ادامه بدون اشاره به آمار و میزان مواد مخدر کشف شده در مدت اجرای این طرح افزود: علاوه بر دستگیری 50 معتاد متجاهر، که تحویل کمپ‌های ترک اعتیاد می‌شوند، مقادیر قابل توجهی انواع مواد مخدر، مواد روانگردان، لوازم استعمال مواد مخدر و کالاهای قاچاق و مسروقه نیز از افراد دستگیر شده به دست آمده است.
فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر گفت: با سرکشی از رستوران‌ها، باغ تالارها و اماکن مختلف عمومی و خصوصی در شهرستان هم تعداد زیادی قلیان و مقداری مشروبات الکلی و کالاهای قاچاق و غیرمجاز و مواد تقلبی و غیربهداشتی شناسایی و کشف شده است.
حسن‌آبادی در پایان با قدردانی از همکاری همه مسئولان و اقشار مختلف مردم شهرستان با نیروی انتظامی خاطرنشان کرد: از عموم مردم فهیم و انقلابی شهرستان اسلامشهر درخواست می‌کنیم، تا هرگونه اخبار و اطلاعاتی در رابطه با ناهنجاری‌های اجتماعی، فروشندگان مواد مخدر، اراذل و اوباش و... را به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اطلاع دهند .تاریخ انتشار : 1396/06/22
حسین رشیدی
www.tasnimnews.com

shabab

shabab press

» اشتراک گزاری خبر

نظرات

پست نظرات
نام:


ایمیل:


عنوان:


نام سایت:


نظرات:

كد:


امنیتی و دفاعی

دیگر رسانه ها

دیگر اخبار
گالری تصاویر
فیلم و کلیپ
عاقبت یک اعتماد
دعوت؛ قسمت اول
اختلاسگرها مدافع حرم نمي شوند!!
دیدار اعضای جامعه قرآنی با خانواده شهید اوسط
چه کسانی با شفافیت حقوق مسئولان مخالفت کردند؟
توضیحات حسن عباسی در مورد زمانی که روحانی به دنبال ریاست جمهوری مادام العمر هاشمی بود
من ریویزیونیست هستم . پس هستم
چرا کسی از افتخارات امت واحده اسلام سخن نمیگوید؟