خبرگزاری شباب :: محل برگزاری جشن دکتر سلام تغییر کرد
 »»محل برگزاری جشن دکتر سلام تغییر کرد
 


خبرگزاری شباب: علی رغم پیگیری های مجدانه تیم برگزار کننده جشن «دکتر سلام» به دلیل کارشکنی ها محل برگزاری این جشن تغییر کرد.
محل برگزاری جشن دکتر سلام تغییر کرد,خبرگزاری شباب
به گزارش خبرگزاری شباب به نقل از خبرگزاری دانشجو ، علی رغم پیگیری های مجدانه تیم برگزار کننده جشن «دکتر سلام» محل برگزاری این جشن تغییر کرد.
ظرف دو روز گذشته مسئولان سالن ۱۲ هزار نفری آزادی علی رغم آنکه خبرگزاری دانشجو قرارداد رسمی با این مجموعه منعقد کرده و مجوزهای قانونی برگزاری مراسم را از مراجع مربوطه دریافت کرده بود از ورود تیم فنی جشن دکتر سلام به این سالن جلوگیری کردند.
محل برگزاری جشن «دکتر سلام» عوض شد.

 تصویر متن قرارداد خبرگزاری دانشجو با سالن 12 هزار نفری آزادیاین جشن قرار بود در سالن 12 هزار نفری آزادی برگزار شود اما دولت با کارشکتی های فراوان و در اقدامی عجیب، حق قانونی خبرگزاری دانشجو مبنی بر استفاده از محلی که برای برگزاری مراسم اجاره شده بود را نقض کرده و با فشارهای فراوان سعی در تعطیلی جشن داشتند.
سید محمدعلی صدری نیا امروز اعلام کرد: جش تولد 4 سالگی دکتر سلام را فردا راس ساعت 15 با تمام قوا و در سالن خانه کشتی(سالن شهدای هفتم تیر) برگزار می کنیم.
لذا از همه مخاطبان گرامی خواهشمندیم ضمن اطلاع رسانی به سایر دارندگان کارت دعوت با حضور به موقع در مکان جدید ما را در ارائه خدمات بهتر برای برگزاری جشن یاری کنند.

آدرس محل جدید برگزاری جشن دکتر سلام: میدان امام خمینی(ره) خیابان فیاض بخش، ضلع شمالی پارک شهر سالن شهدای هفتم تیرتاریخ انتشار : 1396/06/22
حسین رشیدی
www.snn.ir

shabab

shabab press

» اشتراک گزاری خبر

امنیتی و دفاعی

دیگر رسانه ها

دیگر اخبار
گالری تصاویر
فیلم و کلیپ
عاقبت یک اعتماد
دعوت؛ قسمت اول
اختلاسگرها مدافع حرم نمي شوند!!
دیدار اعضای جامعه قرآنی با خانواده شهید اوسط
چه کسانی با شفافیت حقوق مسئولان مخالفت کردند؟
توضیحات حسن عباسی در مورد زمانی که روحانی به دنبال ریاست جمهوری مادام العمر هاشمی بود
من ریویزیونیست هستم . پس هستم
چرا کسی از افتخارات امت واحده اسلام سخن نمیگوید؟