» برگزاری جلسه کمیته برنامه ریزی منطقه گل تپه
 


خبرگزاری شباب: 
رئیس اداره ی آموزش و پرورش منطقه بیان کرد که در جلسه ی رؤسای آموزش و پرورش مناطق و شهرستان های استان، تاکید گردید که جشنواره ی خیرین مدرسه ساز تمامی نقاط استان، از اسفندماه سال جاری تا بیست و هشتم فروردین سال آتی به اجرا گذاشته شود.


خبرگزاری شباب
خبرگزاری شباب

زارعی رئیس اداره ی آموزش و پرورش گل تپه افزود: در راستای هماهنگی و نظم مطلوب لازم است تا پایان دی ماه مجمع خیرین در حوزه فعال و نشست آن تشکیل و از طریق راهکاری و هم اندیشی اعضا و متولیان این امر، برنامه ی کار و مراحل اجرایی این همایش فرهنگی تعیین و مشخص شود.

وی اضافه کرد: بمنظور پیگیری بهتر این فرایند و آشنایی از شرایط و جزئیات این فرایند حتما باید اخبار سایت اداره ی نوسازی استان مطالعه و رویت شود، ستاد اجرایی و کمیته ها باید انتخاب و معرفی شوند و وظایف و مسئولیت ها اطلاع رسانی و به آگاهی همه ی عوامل دخیل برسد.  

وی در بخش دیگر صحبت به وضعیت آموزشی منطقه گریزی زد و افزود: در حوزه سواد آموزی در مجموع هم اکنون رتبه ی چهارم عملکرد را دارا هستیم، و همچنین به لحاظ توزیع متوازان رشته ای نیز جایگاه سوم را کسب کرده ایم.

ایشان اظهار داشت: طرح های آموزشی آموزشگاهها، بسیار اهمیت دارد؛ از این رو باید طرح جابربن حیان، تدبیر و برنامه سالانه ی مدارس بسیار جدی تلقی شود و نظر ویژه به  نظام جامع برنامه ریزی برای برنامه ی سالانه شده و اهتمام مقتضی در جهت تدوین برنامه ی سالانه بعمل آید.تاریخ انتشار : 1395/10/20
سایبر
سازمان بسیج دانش آموزی استان همدان
0shabab

shabab press

 

» اشتراک گزاری خبر

عضویت خبرنگاری خبرگزاری شباب

http://shababpress.ir/blog_images/1500897099.jpg
آخرین اخبار
عناوین روزنامه های امروز
تصاویر منتخب
دیگر اخبار
گالری تصاویر
فیلم و کلیپ
فیلم/حضور با شکوه مرم در راهپیمایی 22 بهمن
نماهنگ حضور مردمی 22 بهمن95
تصاویر هوایی از تشییع شهدای مدافع حرم
غزل حماسی ویژه شهدای مدافع حرم
ارباب منی سید و سالار ( ویژه شهدای مدافع حرم )
مردم باید بدانند
مقابله هنرمندان انقلابی با دیکتاتورهای فرهنگی
دکتر کاظمی آشتیانی، جهادگری برجسته