روحانی اهل سنت:
» روحانی اهل سنت: آیت الله هاشمی رفسنجانی مردی مجاهد و خستگی ناپذیر بود
 


خبرگزاری شباب: 

امام جمعه اهل سنت تایباد گفت:مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی با تحمل سختیها، نشاط سیاسی و اجتماعی را در جامعه فراهم کرد و در عرصه های مختلف نظام و انقلاب مردی مجاهد،انقلابی و خستگی ناپذیر بود.خبرگزاری شباب
خبرگزاری شباب
مولوی غلام نبی توکلی روز سه شنبه  افزود: سالها مبارزه علیه رژیم طاغوت و نقش بی بدیل در پیروزی انقلاب اسلامی، دوران دفاع مقدس و حضور در مسئولیتهای مهم در دوران مختلف از ویژگیهای این عالم وارسته بود که فراموش نشدنی است.
وی ادامه داد: این عالم وارسته با صبر و شکیبایی و با استمرار در تحقق آرمانهای امام راحل(ره)، شهدا و منویات مقام معظم رهبری در مسیر توسعه و پیشرفت کشور تلاش کرد.
این روحانی اهل سنت گفت: مرحوم هاشمی رفسنجانی به راستی نمونه کم نظیر از نسل نخست مبارزان ضد ستمشاهی و از رنج دیدگان این راه پر خطر و پر افتخار بود و حضورش در کنار بنیانگذار فقید انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری نقش بسزایی در شکل گیری نظام داشت.
وی افزود: آیت الله هاشمی رفسنجانی از اول عمر خویش تا آخرین روز عمر گرانبهایش در راه عزت و افتخار نظام و انقلاب اسلامی از جان و مال خود مایه گذاشت و به هیچ قیمتی حاضر نبود در برابر دشمنان تسلیم شود.
مولوی توکلی گفت: هاشمی رفسنجانی همواره خار چشم دشمنان نظام و انقلاب و پشتوانه بسیار قوی و مستحکم برای کشور بود زیرا خود را مرهون نظام و انقلاب اسلامی می دانست و یکی از ارکان مهم تاثیرگذار در تصمیمات کلیدی کشور بود.
تایباد در فاصله 225 کیلومتری جنوب شرقی مشهد قرار دارد.


تاریخ انتشار : 1395/10/20


0shabab

shabab press

 

» اشتراک گزاری خبر

نظرات

پست نظرات
نام:


ایمیل:


عنوان:


نام سایت:


نظرات:

كد:


عضویت خبرنگاری خبرگزاری شباب

http://shababpress.ir/blog_images/1500897099.jpg
آخرین اخبار
عناوین روزنامه های امروز
تصاویر منتخب
دیگر اخبار
گالری تصاویر
فیلم و کلیپ
فیلم/حضور با شکوه مرم در راهپیمایی 22 بهمن
نماهنگ حضور مردمی 22 بهمن95
تصاویر هوایی از تشییع شهدای مدافع حرم
غزل حماسی ویژه شهدای مدافع حرم
ارباب منی سید و سالار ( ویژه شهدای مدافع حرم )
مردم باید بدانند
مقابله هنرمندان انقلابی با دیکتاتورهای فرهنگی
دکتر کاظمی آشتیانی، جهادگری برجسته