آخرین اخبار

اردوهای جهادی کمک‌ زیادی به کاهش محرومیت در کردستان کرده است


به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه بیت‌المقدس کردستان، عبدالمحمد زاهدی ابتدا در دوراهی کوله مورد استقبال مسئولین شهرستان دیواندره قرار گرفت و سپس راهی روستای مشیاب از توابع بخش سارال شد.

 

وی در بازدید از گروه های جهادی بسیج این روستا گفت: کارهای شما بسیجیان جهادی است و یاد و خاطره زمان جنگ را در دل ها یادآوری می کند.

 

او در بازدید از ساخت مسجد روستای مشیاب اظهار کرد: شما دانشجویان با انجام کارهای عمرانی در این روستاها و رفع نیازهای مردم کمک زیادی به کاهش محرومیت این بخش کرده اید که نمونه آن مسجد روستا است که تا پایان ماموریت گروه جهادی و با همکاری مردم روستا به بهره برداری می رسد.

 

زاهدی در ادامه از کلاس های آموزشی برای دختران و پسران روستا در مدرسه محبت روستای مشیاب بازدید کرد که در این کلاس ها، آموزش قرآن، گلدوزی و برنامه فرهنگی دیگری در حال برگزاری بود.

 

استاندار کردستان سپس راهی روستای هزارکانیان شد و از گروه دامپزشکی و بهداشتی این روستا بازدید کرد.

 

اهالی روستا در دیدار با استاندار رضایت خود را از حضور گروه های جهادی ابراز و اظهار کردند که این نیروها چهره محرومیت را از منطقه برمی دارند.

 

علی حسین مخدومی فرمانده سپاه شهرستان دیواندره نیز ضمن خیرمقدم به استاندار کردستان به بخش سارال گفت: حدود ۳۰۰ نفر از دانشجویان بسیج جهادی به مدت ۱۵روز به مردم منطقه خدمات بهداشتی و آموزشی ارائه می دهند و در کارهای عمرانی مشارکت می کنند.

 

منبع: ایرنا

 

انتهای پیام/۶۴۶۶

Untitled 1

http://shababpress.ir/Cyberspace/wp-content/uploads/2016/09/telegram-13.jpgمنبع: پایگاه اطلاع رسانی سپاه کردستان