آخرین اخبار

بیجاری: آقایان در راس هندبال تنها تبلیغات را خوب بلدند/ چشمم ترسیده بود و از هندبال دور بودممهدی بیجاری، خط زن تیم‌ ‌ملی هندبال حدود یک سال و نیم است که از لیگ برتر هندبال دور است. او در هفته‌ هشتم لیگ برتر هندبال به تیم نوین قطره مهر پارسه مرودشت پیوست.

مهدی بیجاری در گفت‌وگو با ایسنا، در مورد آمادگی خود اظهار کرد: یک سال و نیم از لیگ و مسابقات دور بودم ، اما خودم حسابی تمریناتم را پیگیری می‌کردم. سه، چهار پیشنهاد خارجی از تیم‌های مختلف داشتم، اما به دلیل این که نمی‌توانستم خانواده‌ را با خود ببرم از رفتن امتناع کردم. به نظرم درست نیست به خاطر هندبال و پیشرفت در آن و پول به کشور دیگری به دور از خانواده‌ بروم.

ملی‌پوش پیشین تیم‌ ‌ملی هندبال با بیان این که افت بسیار شدیدی را در هندبال شاهد بودیم، گفت‌: متاسفانه در این دو سال گذشته هندبال ایران افت بسیار شدیدی داشت. این افت در تیم‌های باشگاهی از لحاظ قراردادها و بار فنی بیش‌تر نمود داشت.

مهدی بیجاری می‌گوید کسانی در راس هندبال قرار گرفته‌اند که فقط تبلیغات خوبی دارند.

او تصریح کرد: آقایانی در راس قرار گرفته‌اند که جای آن‌ها در هندبال نیست و متاسفانه فقط تبلیغات خوبی داشتند و در عملکرد معکوس رفتار کردند. این عملکردها سال‌های آینده نمود می‌یابد و تازه متوجه می‌شوند که مقام نیاوردن تیم‌ ‌ملی جوانان چه ضربه بزرگی به هندبال ایران زد. آثار درخشان این افراد سبب شده است که لیگ نامنظم داشته باشیم.

خط زن پیشین تیم‌ ‌ملی هندبال معتقد است که نمی‌توان به هندبال و بافت کنونی آن اعتماد کرد. او در این باره توضیح داد: در کنار هندبال که به طور حرفه‌یی پیگیری می‌کنم، شغل و حرفه دیگری را نیز دارم چون نمی‌توان روی هندبال حساب کرد و تمام فکر خود را روی این رشته گذاشت. به بافتی که در فدراسیون هندبال و هیات‌ها به راه افتاده است نمی‌توان اعتماد کرد. ما خانواده‌دار هستیم و باید خرج زندگی را در آوریم.

ملی‌پوش پیشین هندبال در مورد علت دور بودنش از لیگ برتر هندبال، بیان‌ کرد: سال گذشته و هم‌چنین در آغاز این فصل چندین پیشنهاد از تیم‌های لیگ برتری داشتم. سال گذشته بسیاری از تیم‌ها مثل کفش ملی با راهنمایی‌های رییس پیشین فدراسیون تشکیل شد و پیشنهاد شد که بدون قرارداد بازی کنیم و خیلی از هندبالی‌ها که خانواده‌دار هستند به مشکلات عدیده دچار شدند. این‌ها را که دیدم چشمم ترسید و نتوانستم کار و زندگی را رها کنیم و به هندبال بیایم و در آخر نیز با بی‌احترامی مواجه شوم.

بیجاری در هفته‌ هشتم لیگ برتر هندبال به تیم نوین قطره مهر پارسه پیوست، او در این باره افزود: دل و دماغ هندبال بازی کردن را نداشتم اما به اصرار دوستانم که می‌خواستند من دوباره به سطح بالای ملی برگردم به تیم نوین قطره مهر پارسه پیوستم البته با این شرایط که تنها روز مسابقه و یک روز قبل در تمرینات این تیم حضور یابم. من تمرینات جدی در هندبال داشتم، اما تمرینات خود را جدی تر کرده‌ام و راهی تیم مرودشت شیراز شدم و امیدوارم بتوانم برای این تیم مثمرثمر باشم.

انتهای پیام

منبع: ایسنا
نشر این خبر لزوما نشانه تایید خبر توسط خبرگزاری شباب نمی باشد

Untitled 1

http://shababpress.ir/Cyberspace/wp-content/uploads/2016/09/telegram-13.jpg