آخرین اخبار

بی‌حجابی چیزی جز بدبختی را برای انسان‌ها به دنبال ندارد


به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه بیت‌المقدس کردستان، ماموستا عبدالرحمن خدایی در خطبه‌های نمازجمعه این هفته سنندج اظهار کرد: متاسفانه هم‌اکنون یک سری افراد ناآگاه به دین و مبانی اسلامی، رعایت حجاب و پوشش را نشانه عقب‌ماندگی می‌دانند و این افراد که شناخت کافی از دین اسلام و آموزه‌های مترقی اسلامی ندارند در گرداب توطئه دشمنان اسلام گرفتار می‌شوند.

 

وی افزود: دشمنان اسلام توسعه بی‌بندوباری و رجوع به مادی‌گرایی را به عنوان ابزاری کارساز در راستای ترویج فساد و فحشا در جوامع دیگر به کار می‌برند و باید همه مسلمانان بدانند که بی‌حجابی و بی‌عفتی چیزی جز بدبختی را برای انسان‌ها به دنبال ندارد.

 

امام جمعه سنندج تصریح کرد: انتظار می‌رود همه مسلمانان در خصوص ترویج مبانی اخلاقی در جامعه احساس مسئولیت نمایند و با مظاهر بی‌عفتی و بدحجابی برخورد نمایند.

 

ماموستا خدایی در بخشی دیگر از سخنان خود اظهار کرد: دوری از آیات قرآنی و مبانی انسان‌ساز این کتاب آسمانی موجب می‌شود که بسیاری از ارزش‌ها به فراموشی سپرده شود و آرامش فردی و اجتماعی از جامعه برچیده شود.

 

وی افزود: تقویت مبانی ارزشی و اخلاقی از جمله اولویت‌هایی است که باید همواره مدنظر باشد.

 

امام جمعه سنندج در بخشی دیگر از خطبه‌های نماز جمعه این هفته با اشاره به دوازدهم شهریور ماه سالروز تشکیل پدافند هوایی خاتم‌الانبیا، افزود: تلاش‌ها و خدمات شبانه‌روزی نیروهای نظامی و انتظامی در برقراری امنیت و آرامش مرزهای آبی، خاکی و هوایی ایران اسلامی شایسته والاترین تقدیرهاست.

 

ماموستا خدایی خاطرنشان کرد: حفظ امنیت و آرامش کشور در سایه وحدت و همدلی همه ایرانیان محقق شده است و باید همیشه از این نعمت الهی حفاظت نماییم.

 

امام جمعه سنندج در پایان خطبه‌های نماز جمعه این هفته نیز با اشاره به هفته بانکداری اسلامی اظهار کرد: پرهیز از ربا و مفاسد اقتصادی از جمله اموری است که پایه‌های جامعه اسلامی را مستحکم‌ می‌کند و در این مسیر نیز باید بانک‌ها و مؤسسات مالی در کشور توجه ویژه‌ای به آموزه‌ها و احکام اسلامی داشته باشند.

 

انتهای پیام/۶۴۶۶

Untitled 1

http://shababpress.ir/Cyberspace/wp-content/uploads/2016/09/telegram-13.jpgمنبع: پایگاه اطلاع رسانی سپاه کردستان