آخرین اخبار

ترويج فرهنگ ايثار راهکار مقابله با جبهه استکبار / تداوم راه شهداء در پيروي از ولايت و حفظ وحدت در کشور

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار ” حسين اشتري” در اولين يادواره ۱۲۰۰ شهيد يگان هاي ويژه ناجا ضمن خيرمقدم به خانواده شهداء و ايثارگران، اظهارداشت: خانواده شهداء زينت بخش اين محفل نوراني هستند و نيروي انتظامي قدردان شهداء و خانواده اين عزيزان است.

وي با اشاره به در پيش بودن سالروز فاجعه منا، افزود: سال گذشته در چنين ايامي بيش از هفت هزار نفر از زائران بيت الحرام که به دليل بي کفايتي و بي لياقتي حکام سعودي در منا به شهادت رسيدند که حدود ۵۰۰ نفر از اين شهداء از کشور ما بود.

فرمانده نيروي انتظامي با اشاره به ديدار روز گذشته جمعي از خانواده شهداي منا با مقام معظم رهبري گفت: معظم له در اين ديدار چون هميشه سخنان گوهرباري فرمودند؛ انشاءالله با همدلي و وحدت همه مسلمانان جهان و فعاليت گروه “حقيقت ياب” در مورد فاجعه منا و بررسي چرايي رخداد اين فاجعه عظيم ، حکام سعودي محاکمه شوند.

سردار اشتري در ادامه با تقدير از دست اندرکاران برگزاري اين يادواره به ويژه سردار کرمي به بيان روند شکل گيري لشکر ۲۸ روح الله پرداخت و اظهار کرد: يگان هاي ويژه ناجا در هر مأموريتي با اقتدار و موفقيت ظاهر مي شود و اگر امروز شاهد موفقيت هاي اين يگان در مأموريت ها هستيم نتيجه ترويج روحيه جهادي و شهادت طلبي است؛ امنيت امروز کشور مرهون ترويج فرهنگ ايثار و شهادت است.

وي با اشاره به اقدامات شايسته يگان هاي ويژه ناجا همزمان با اربعين حسيني، گفت: در سنوات گذشته همزمان با راهپيمايي اربعين، يگان ويژه حضور پررنگي در مرز شلمچه، چزابه و مهران در راستاي تسهيل تردد زوار و توسعه نظم و امنيت داشته است.

عالي ترين مقام انتظامي کشور گفت: يگان هاي ويژه در هر مأموريتي با آمادگي کامل ظاهر مي شوند و در مراسم اربعين نيز علاوه بر انجام وظيفه اصلي به عنوان خادم زائران ابا عبدالله نيز ايفاي نقش مي کنند.

سردار اشتري با اشاره بر لزوم ترويج روحيه جهادي، شهادت طلبي و ايثارگري در کشور، تأکيد کرد: در هر مقطع و مأموريتي که با توسل به روحيه شهادت و ايثارگري وارد شده ايم، موفق بوده ايم و اگر امروز در عرصه دفاعي و تجهيزاتي دست برتر نسبت به بعضي از کشورها داريم به دليل توسعه فرهنگ جهاد است و بايد اين روحيه را حفظ کنيم و در مقابل توطئه هاي نظام و انقلاب با روحيه جهادي ظاهر شويم.

وي با بيان اينکه روحيه جهادي در مقابل تهديدات سخت و نرم کارساز است، بيان کرد: امروز اولويت ما مقابله و رويارويي با جنگ نرم است و در اين ميدان نيز بايد با هوشمندي عمل کنيم.

فرمانده ناجا ادامه داد: داشتن کشوري امن و آرام و تبعيت از فرمانده کل قوا ، پيروي از ولايت آرمان و هدف شهداء بود و امروز همه ما وظيفه داريم در مسير و راه شهداء حرکت کنيم؛ حفظ وحدت در کشور ، حرکت در مسير ولايت يعني تداوم راه شهداء و پيشرفت و امنيت کشور نيز در سايه ادامه دادن راه شهداء ايجاد مي شود.

عالي ترين مقام انتظامي کشور با بيان اينکه زنده نگه داشتن ياد و خاطره شهداء يک وظيفه همگاني است برتکريم خانواده شهداء تأکيد و بيان کرد: ارتقاء فضاي معنوي و فرهنگ ناب محمدي (ص) در کشور نياز امروز و بايد در مسير صيانت از آرمان ها و ارزش هاي انقلاب کوشش کنيم.

گفتني است، در اين مراسم از خانواده شهداء با اهداء لوح و هدايايي تقدير شد. رونمايي از برخي از محصولات و دستاوردهاي محصولات فرهنگي يگان هاي ويژه نيز از برنامه هاي اين يادواره بود.

انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران


مشاهده خبر ارسال شده بعد


پایگاه خبری پلیس

Untitled 1

http://shababpress.ir/Cyberspace/wp-content/uploads/2016/09/telegram-13.jpg