آخرین اخبار

جانشین فرمانده سپاه کامیاران: رشادت‌های رزمندگان برای نسل جوان بازگو شود


به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه بیت‌المقدس کردستان، میکائیل ساعدی روز چهارشنبه در این نشست گفت: جنگ تحمیلی عراق علیه ایران به جهانیان ثابت کرد هر کشوری که بر روی اصول و ارزش ها و توانمندی های خود تکیه کند هیچ قدرتی توانایی از پای در آوردن آن را نخواهد داشت.

 

وی با اشاره به اینکه بزرگداشت این افتخار بزرگ راهنمای راه نسل های آینده این کشور است افزود: نسل های آینده که سازندگان این کشور هستند باید بداند ایران چگونه با مدیریت هشت سال دفاع مقدس، رشادت ها، شهادت ها و ایثارگری های جوانانش توانست در مقابل دشمنان ایستادگی کند تا آن ها امروز تعیین کنندگان سرنوشت کشور خود باشند.

 

وی از دوران دفاع مقدس به عنوان غرور ملی یاد کرد و ادامه داد: رزمندگان و بسیجیان در دوران دفاع مقدس با حداقل امکانات و با دستان خالی و تکیه برقدرت ایمان و شهادت طلبی و رهبری امام راحل (ره) در مقابل دنیای استکبار و رژیم بعث عراق ایستادگی کردند.

 

ساعدی بازگو کردن وقایع آن هشت سال را توسط رزمندگان و کارشناسان آگاه به مسائله آن دوران بسیار ضروری عنوان کرد و افزود: کارشناسان و رزمندگان باید مصادیق، واقعیت ها و رشادت ها را برای نسل جوان بازگو کنند تا ارزش ها و دست آوردهای انقلاب در تاریخ جمهوری اسلامی ماندگار شود.

 

وی با اعلام برنامه های هفته دفاع مقدس گفت: رژه نیروهای سپاه شهرستان همزمان با سراسر کشور در این روز از ساعت هشت صبح در سپاه شهرستان برگزار خواهد شد.

 

به گفته وی غبارروبی مزار شهدا، رژه موتور سوران، تاکسی ها و همایش بزرگ پیاده روی، برگزاری محفل شعر و خاطره گویی، دیدار با خانواده شهدا و برگزاری یادواره شهدا را از دیگر برنامه های این هفته در کامیاران است.

 

وی افزود: از جمله مهم ترین برنامه ای که در این هفته اجرا خواهد شد به صدا در آوردن زنگ مقاومت در مدارس است که هدف از آن نهادینه کردن فرهنگ مقاومت در دانش آموزان است.

 

انتهای پیام/۶۴۶۶

Untitled 1

http://shababpress.ir/Cyberspace/wp-content/uploads/2016/09/telegram-13.jpgمنبع: پایگاه اطلاع رسانی سپاه کردستان