آخرین اخبار

دولت در مقابل دست‌درازی به بیت‌المال برخوردی قاطع داشته باشد/ گروه‌های تکفیری از جنس استکبار جهانی هستند


به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان از مریوان، سردار سرتیپ محمد رضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور در سفر یک روزه به شهرستان مرزی مریوان در میدان سپاه این شهر مورد استقبال پرشور مردم، بسیجیان، مسئولین و روحانیون و ماموستا و فرماندار شهرستان قرار گرفت و در سخنانی با اشاره به رشادت های مردم مریوان در هشت سال دفاع مقدس گفت: با از جان گذشتگی بسیجیان مریوان امنیت در کردستان پایدار و مردم در آرامش زندگی می کنند.

 

سردار نقدی در جمع صمیمی بسیجیان و اقشار مختلف مردم شهرستان مریوان، با اشاره به اینکه دولت تلاش می کند، اشتغال برای جوانان این مرزبوم فراهم کند، اظهار داشت: باید دولت در مقابل فساد و دست درازی به بیت المال با قاطعیت برخورد کند، و از تکرار حقوق های نجومی جلوگیری کند.

 

وی تأکید کرد: دریافت کنندگان حقوق های نجومی باید پاسخگو باشند و باید حق مردم را به بیت المال بازگردانند.

 

وی در سخنان خود در جمع اقشار مختلف مردم با اشاره به اتفاقات و درگیری های منطقه خاورمیانه، گفت: دشمن برای وحدت ما نقثشه کشیده و به دنبال تفرقه افکنی در بین مسلمانان است و در صدد این است که از اسلام ما یک اسلام خشن و ضد انسانیت بسازد.

 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در جمع مردم شهید پرور مریوان گفت: ایمان به خدا و وحدت دو رکن اصلی انقلاب اسلامی هستند که پیروزی های ما مرهون این دو رکن است و برای حل مشکلات اقتصادی باید این دو رکن را حفظ کنیم.

 

سردار نقدی عنوان کرد: استکبار جهانی با ایجاد گروه های تروریستی  تکفیری به دنبال ایجاد اختلاف و تفرقه در بین مسلمانان و بد نام کردن نام اسلام است. این جنایتکاران نه شیعه هستند نه سنی بلکه پیرو استکبار جهانی هستند.

 

وی ادامه داد: امروز در جنگ اقتصادی با دشمن هستیم باید در برابر هجمه دشمن ایستادگی و روشنگری کنیم و با اتحاد و همدلی شیعه و سنی از تفرقه و فتنه جلوگیری کنیم  و امیدواریم روزی برسد که قدس شریف را از چنگال صهیونیسم جهانی آزاد کنیم.

 

پیش از سخنان سردار نقدی در جمع بسیجیان و اقشار مردم، تعدادی از جوانان بسیجی مریوان با بیان مشکلات شهرستان مریوان اعم از مشکلات اقتصادی و بیکاری و مشکلات بسیجیان خواستار حل آنان شدند.

 

انتهای پیام/۶۴۶۶

Untitled 1

http://shababpress.ir/Cyberspace/wp-content/uploads/2016/09/telegram-13.jpgمنبع: پایگاه اطلاع رسانی سپاه کردستان