آخرین اخبار

رضایت مردم از خدمات شرکت بالاترین افتخار پرسنل است


به گزارش خبرنگار بسیج کارمندان پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، محمد مصطفی نجفیان گفت: با توجه به شبانه روزی بودن خدمات شرکت توزیع برق و ماهیت خدمات رسانی آن، تلاش ها و زحمات همکاران مصداق عبادت و شایسته تقدیر است و می توان گفت با توجه به سطح خدمات، کلیه همکاران نمونه هستند و باید قدردان زحمات آنان بود.

 

نجفیان افزود: خوشبختانه نظرسنجی انجام شده نشان می دهد سطح رضایت شهروندان و مشترکین از خدمات شرکت مطلوب بوده و به نسبت سال های گذشته نیز از رشد قابل توجهی نیز برخوردار بوده است.

 

وی هدف از انتخاب کارگر نمونه در شرکت را ایجاد انگیزه بیشتری برای همکاران برای انجام شایسته وظایف خود در جهت اعتلای شرکت و کسب رضایت حداکثری از مشترکین اعلام کرد و افزود: انتخاب افرادی به عنوان کارگر نمونه به معنای نفی زحمات دیگران نیست بلکه انگیزه ایست تا همکاران در انجام بهتر وظایف خود تلاش بیشتری داشته باشند.

 

نجفیان سال ۹۴ شرکت را علیرغم مشکلات و تنگناهای مالی موفقیت آمیز اعلام کرد و افزود: شاخص های ارزیابی نشان می دهد که دستاورد های شرکت در سال ۹۵ حتی از سال های قبل نیز بیشتر است و موفقیت های بیشتری نصیب شرکت شده است.

 

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان یاد آور شد: خوشبختانه امسال نیز علیرغم کمبود تولید برق در کشور فصل پیک مصرف در استان با موفقیت سپری شد و تا امروز در فصل تابستان خاموشی ناشی از کمبود انرژی به مشترکین تحمیل نشده است و این می تواند به عنوان یکی از افتخارات و موفقیت های سالجاری شرکت مطرح شود.

 

وی با اشاره به موفقیت شرکت در کسب جایزه  مدیریت مالی و تندیس زرین ارتقا سلامت اداری و مبارزه با فساد، افزود: شرکت توزیع برق استان کردستان یکی از معدود شرکت های توزیع برق کشور است که این جایزه را کسب نموده و خوشبختانه شرکت در سال های اخیر در موضوع سلامت اداری همواره جایگاه خوبی داشته و هیچ خدشه ای به عملکرد آن در این زمینه وارد نشده است.

 

وی تمامی موفقیت های کسب شده را نتیجه زحمات کلیه همکاران دانست و اظهار امیدواری کرد با تعیین شاخص های دقیق، انتخاب کارگرهای نمونه شرکت با حساسیت و دقت بیشتری انجام شود تا منجر به تبعیض و بی انگیزگی سایر همکاران نشود.

 

در پایان این مراسم ۴۰ نفر از همکاران حوزه ستادی و شهرستان ها که بر اساس شاخص های تعیین شده به عنوان کارگر نمونه انتخاب شده بودند با اهدای لوح و هدایایی مورد تقدیر قرار گرفتند.

 

انتهای پیام/۶۴۶۶

Untitled 1

http://shababpress.ir/Cyberspace/wp-content/uploads/2016/09/telegram-13.jpgمنبع: پایگاه اطلاع رسانی سپاه کردستان