آخرین اخبار

روحیه جهادی قرارگاه خاتم قابل تقدیر است


‌به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه بیت‌المقدس کردستان به نقل از سپاه نیوز، دکترعلی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی روز دوشنبه هشتم شهریورماه در مراسم افتتاح سد مخزنی کوچری ضمن تشکر از وزیر نیرو و سردار عبداللهی و سایر زحمتکشان ساخت احداث سد مخزنی کوچری، اظهار داشت: زمانی که سردار عبداللهی این طرح را آوردند به خدمت مقام معظم رهبری رفتیم و از اوضاع سخت بودجه‌ای در این زمینه گفتیم که با لطف ایشان دستوراتی را صادر کردند و قرارگاه نیز با سرعت به فعالیت پرداخت. فعالیت قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء به طور ویژه در لوله‌گذاری در استان قم به خوبی فعالیت کرد.

 

رئیس مجلس شورای اسلامی بیان کرد: ساخت سد کوچری خدمت ماندگاری است و از زحمات سپاه پاسداران در احداث این پروژه و سایر پروژه‌ها تشکر می‌کنم که این روحیه جهادی برای کشور به شدت نیاز است.

 

وی با اشاره به سخنان سردار عبداللهی در زمینه ممنوعیت استفاده از اوراق برای قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء بیان کرد: بعید می‌دانم منع قانونی در این زمینه وجود داشته باشد و به نظر من قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء می‌تواند از این اوراق استفاده کند ولی پیگیری‌های لازم نیز انجام خواهد شد.

 

دکتر لاریجانی با بیان اینکه نقدینگی موجود در کشور اگر در جهت تولید قرار بگیرد جهش مهمی در کشور انجام می‌شود، گفت: تلاش برای اینکه سرمایه مردم در زمینه تولید به کار گرفته شود، اقدام مفیدی است.

 

وی افزود: دو سال پیش در جلسه‌ای که با وزیر نیرو داشتیم مشخص شد که ۶ هزار روستا با تانکر آب‌رسانی می‌شدند و در همان زمان وزیر نیرو عنوان کرد که اگر ۵۰۰ میلیون دلار وجود داشته باشد این مشکلات حل می‌شوند که امیدواریم سایر مشکلات این حوزه نیز برطرف شوند و ما نیز تا پایان تلاش می‌کنیم.

 

رئیس مجلس شورای اسلامی بیان کرد: تدبیر دولت در این زمینه بسیار خوب است ولی باید در کنار این اقدامات برای آبیاری تحت فشار برنامه داشته باشیم.

انتهای پیام/۳۳۰۴

Untitled 1

http://shababpress.ir/Cyberspace/wp-content/uploads/2016/09/telegram-13.jpgلینک منبع