آخرین اخبار

عده‌ای حضور مردم در صحنه را برنمی‌تابند/ تخریب فرهنگ کردستان در دستور کار دشمن قرار دارد


به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه بیت‌المقدس کردستان، سردار محمدرضا نقدی ظهر امروز در مجمع بسیج استان کردستان که در سالن شهدای گمنام برگزار شد، اظهار کرد: همانطور که می‌دانیم، رهبر کبیر انقلاب اسلامی دو رکن اصلی انقلاب اسلامی را انگیزه دینی الهی و اجتماع مردم برای رسیدن به مقصد بیان کردند.

 

وی خاطرنشان کرد: حضور مردم در صحنه‌های مختلف رکن اصلی انقلاب است و مردم باید علاوه بر تظاهرات، راهپیمایی‌ها و انتخابات در تمامی صحنه‌ها حضور موثر داشته باشند.

 

وی با اشاره به اینکه اگر به دنبال الگوی اسلامی ایرانی پیشرفته هستیم، باید شاهد حضور مردم در تمامی صحنه‌ها باشیم، افزود: دولت نظام جمهوری اسلامی از مردم جدا نیست و نباید مردم را از دولت دور دانست.

 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین یادآور شد: عده‌ای مخالف حضور مردم در صحنه هستند و حضور مردم را دخالت می‌دانند و بودن آنها را برنمی‌تابند در حالی که هرجا شاهد حضور مردم بوده‌ایم موفقیت و پیشرفت کشور را شاهد بوده‌ایم.

 

سردار نقدی فلسفه وجود مجمع بسیج استان را تداوم حضور مردم در تمامی صحنه‌ها دانست و افزود: مجمع باید به بهتر اداره شدن استان کمک کند و از تمامی فرصت‌های موجود در استان برای رفع موانع بهره ببرد.

 

وی اکتفا کردن مجمع به مطالبه‌گری را نادرست خواند و اظهار کرد: مطالبات باید فنی و تخصصی باشد وجود مطالبات کلی کاری از پیش نمی‌برد، بلکه باید در مشکلات موجود استان ریز شویم و آنچه که در توان مجمع است که خودش هم بتواند گامی بردارد ارائه شود.

 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین از کردستان به عنوان مهد فرهنگ یاد کرد و گفت: این مسئله برای دشمن خطرساز است و نخستین هجوم دشمن به استان تخریب فرهنگ با فساد و بی‌بندوباری است.

 

سردار نقدی وجود نسل جوان و با فرهنگ در استان کردستان را برای دشمن خطرناک برشمرد و گفت: دشمن برای اینکه این خطر را از سر راه بردارد با استفاده از ماهواره، فضای مجازی و تولید بالای مواد مخدر و فروش ارزان در ایران سعی در رواج فساد و بی‌بندوباری در داخل کشور و در استان کردستان دارد.

 

وی با اشاره به اینکه فروش مواد مخدر در کشورهای دیگر بسیار گران است، افزود: به دلیل ارزان بودن مواد مخدر در ایران قاچاقچیان به راحتی آن را وارد ایران می‌کنند، اما سالانه صدها نفر از اشرار و قاچاقچیان به دلیل واردات مواد مخدر به کشور کشته می‌شوند در حالی که رهبر ما فرمودند که مواد مخدر توطئه استکبار است و برای فروشنده خطر جانی دارد.

 

وی اضافه کرد: دشمن بعد از انقلاب اسلامی دور ایران در کشورهای همسایه مانند امارات و ترکیه اقدام به احداث کارخانه‌های مشروبات الکلی کرد تا بتواند به راحتی آنرا وارد ایران کرده و جوانان را مورد هدف قرار دهد.

 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین خاطرنشان کرد: تخریب فرهنگ این منطقه امری است که دشمن در دستورکار قرار داده و جوانان را به سوی برنامه‌های مبتذل می‌کشاند.

 

سردار نقدی تفرقه مذهبی را خطر جدی دیگری از سوی دشمن دانست و گفت: دشمن با برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری‌هایی که در این زمینه کرده با ایجاد گروه‌های تکفیری سعی در ایجاد تفرقه بین مذاهب تسنن و تشیع دارد و به نام شیعه علیه سنی و به نام سنی علیه شیعه از طریق ماهواره برنامه‌های مختلف ضد دینی و مذهبی می‌سازد.

 

وی بیان کرد: تنها با وحدت است که می‌توان جلوی توطئه‌های دشمن را گرفت و نباید اجازه داد از سوی دشمن به فرهنگ و مذهب کشور ما لطمه‌ای وارد شود.

 

وی با اشاره به اینکه تحریکات قومی نیز از سوی دشمن مطرح شده است، تصریح کرد: در قرآن کریم هم آمده است که هیچ قومی بر قوم دیگر برتری ندارد و نباید اجازه داد دشمن به اهداف خود برسد.

 

وی کردستان را دارای ظرفیت‌های بی‌شمار دانست و گفت: باید از این ظرفیت‌ها در راستای رفع مشکلات و دغدغه‌های استان بهره برد.

 

انتهای پیام/۶۴۶۶

Untitled 1

http://shababpress.ir/Cyberspace/wp-content/uploads/2016/09/telegram-13.jpgمنبع: پایگاه اطلاع رسانی سپاه کردستان