آخرین اخبار

فعالیت‌های فرهنگی در بانه پررنگ‌تر می‌شود


به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه بیت‌المقدس کردستان از بانه، محمد الله مردای در دومین جلسه شورای اداری شهرستان بانه که با محوریت موضوع امر به معروف و نهی از منکر و در سالن جلسات فرمانداری این شهر برگزار شد، ضمن تقدیر از اعضای ستاد امر به معروف و نهی از منکر این شهرستان بویژه فرمانده سپاه بانه در اجرای برنامه های مربوط به حوزه امر به معروف  و نهی از منکر در این شهرستان گفت: ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان بانه در حال حاضر یکی از موفق‌ترین ستادهای امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان به لحاظ تکمیل ساختاری می باشد.

 

 وی افزود: اکنون به برکت هماهنگی و تعامل خوبی که میان رئیس، نایب رئیس و دبیرخانه ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان بانه وجود دارد ستاد امر به معروف و نهی از منکر این شهرستان به لحاظ ساختاری در سطح شهر، بخش ها و همچنین روستاها از وضعیت مطلوبی برخوردار است.

 

الله مردای در ادامه به ویژگی های مردم بانه اشاره کرد و افزود: مردم بانه از قدیم الایام به مردمان اختیار الدینی مشهور بودند و امروز نیز پای بندی آنها به ارزش های دینی و انقلابی زبانزد خاص و عام در کشور است.

 

جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان خاطرنشان کرد، طبق تصمیماتی که در جلسه ستاد امر به معروف استان برای شهرهای مرزی از جمله بانه در نظر گرفته شده اجرای فعالیت های فرهنگی در این شهرهای مرزی می باشد.

 

وی با بیان اینکه امروز دشمن با همه توان و ظرفیت خود در حوزه فرهنگ و جنگ نرم به مبارزه با ملت ایران برخاسته است گفت: همه مردم و مسئولین بعنوان افسران جنگ نرم موظف هستند که در این میدان به منظور مقابله با این شبیخون فرهنگی تمام عیار به مقابله بپردازند و  اجرای برنامه های فرهنگی در این عرصه از مهمترین راهکارهای مقابله با این نوع تهدید دشمن به شمار می رود و به هیچ عنوان نباید اجازه دهیم که دشمن با تبلیغات سوء خود ارزش های دینی ما را تحت تاثیر قرار دهد.

 

الله مردای همچنین از عدم محدودیت اعتباراتی برای احداث زمینی که برای ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان بانه  پیش بینی شده خبر داد و خواستار اقدام هر چه سریعتر برای احداث این زمین از طرف فرمانداری بانه شد.

 

انتهای پیام/۶۴۶۶

Untitled 1

http://shababpress.ir/Cyberspace/wp-content/uploads/2016/09/telegram-13.jpgمنبع: پایگاه اطلاع رسانی سپاه کردستان