آخرین اخبار

فعالیت ۸ هزار پایگاه بسیج اداری در کشور


به گزارش خبرنگار بسیج کارمندان پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، سردار محمد امیرخانی در جلسه هیئت قشر پایگاه شهید کاظمی استانداری که با موضوع شهیدان رجایی و با هنر با عنوان الگوهای خدمتگذاری در سالن جلسات استانداری کردستان برگزار شد با اشاره به فعالیت تاثیرگزار بسیجیان کارمند اظهار داشت: کارمندان بسیجی همواره با الگوپذیری از سیره مربوط به شهدای انقلاب اسلامی می‌توانند تمامی آرمان‌ها و اهداف انقلاب اسلامی را در ادارات خود اجرایی و عملیاتی کنند.

وی بیان کرد: به فرموده مقام معظم رهبری” متعالی ترین و بزرگ ترین هدف انقلاب، تحقق تمدن نوین اسلامی است” و نظام ما به دنبال این است که تمدن نوین اسلامی در جهان شکل بگیرد و امام (ره) فرمودند” بسیجیان ما به فکر حکومت جهانی باشند” و این شدنی است.

وی افزود: هر یک از پایگاه‌های بسیج موجود در ادارات سعی دارند که در فعالیت‌های خود به سمت نهادینه کردن ارزش‌های انقلاب اسلامی حرکت کرده و صرفه‌جویی در منابع را از جمله اولویت‌های خود قرار دادند.

وی با بیان اینکه هر سال یک شهید بعنوان شهید شاخص معرفی می شود که امسال به عنوان الگوی خدمتگذاری از جامعه اداری شهید علی اکبر اسفندیاری به عنوان شهید شاخص جامعه ی اداری استان کردستان مشخص شده است.

رئیس سازمان بسیج کارمندان کشور تصریح کرد: در حال حاضر هشت‌هزار پایگاه بسیجی در ادارات کشور مشغول فعالیت هستند و سعی دارند که با اعضای بسیج خود بسترهای موفقیت کشور را فراهم کنند.

امیرخانی با اشاره به معرفی کارمندان به عنوان الگوهایی کامل گفت: هر یک از کارمندان بسیجی با تکیه بر چارچوب‌های اسلامی و رعایت شئونات اسلامی می‌توانند الگویی کامل در جامعه معرفی شوند.

وی ادامه داد: تحقق اهداف والا و ارزشمند انقلاب اسلامی نیازمند الهام‌پذیری از الگوهای برجسته است که در این میان باید به منویات مقام معظم رهبری تکیه و از آنها بهره برد.

رئیس سازمان بسیج کارمندان تصریح کرد: نیاز امروز جامعه تکیه بر تفکر بسیجی به منظور دست‌یابی به پیشرفت‌های همه جانبه است که به طور قطع می‌توان آن را به عنوان موتوری محرک دانست.

امیرخانی با اشاره به نقش کارمندان بسیجی گفت: هر یک از کارمندان بسیجی می‌توانند نقشی مهم و موثر در ترویج فرهنگ غنی و ارزشمند بسیج می‌توانند نقشی مهم را ایفا کرده وانتقال دهنده به نسل‌های بعدی باشند.

وی ادامه داد: آن چه که کارمندان دولت در ادارات خود انجام می‌دهند به شکل واضحی مشهود است و تمامی اعضاء جامعه می‌توانند این عملکرد را مورد رصد و بررسی خود قرار دهند.

 

انتهای پیام/۶۴۶۶

 

Untitled 1

http://shababpress.ir/Cyberspace/wp-content/uploads/2016/09/telegram-13.jpg



منبع: پایگاه اطلاع رسانی سپاه کردستان