آخرین اخبار

مدیران دولتی باید جوابگوی دغدغه‌های مردم باشند


به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه کردستان، ماموستا عبدالرحمن خدایی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته سنندج با تبریک هفته دولت به دولتمردان اظهار کرد: خدمت به مردم و تلاش در مسیر رفع دغدغه‌های آنان از جمله اموری است که باید همواره با جدیت دنبال شود.

 

وی افزود: در طول عمر با برکت نظام مقدس اسلامی در ایران شاهد مشارکت و همراهی گسترده مردم ایران در تمامی عرصه‌ها بوده‌ایم و در سایه همین همراهی مردمی بسیاری از طرح‌ها و برنامه‌ها محقق شده است.

 

امام جمعه سنندج خاطرنشان کرد: مسؤولان و مدیران دولتی باید همواره در راستای جلب اعتماد مردم و پاسخ‌گویی به دغدغه‌های آنان قدم بردارند.

 

ماموستا خدایی در بخشی دیگر از خطبه‌های این هفته بر ضرورت توجه ویژه به انجام فرایض دینی و تقویت مبانی دینی و اخلاقی در جامعه تأکید کرد.

 

وی افزود: با تقویت مبانی ارزشی و اخلاقی می‌توانیم به توسعه و تعالی همه‌جانبه جامعه امیدوار شویم.

 

امام جمعه سنندج به ویژگی‌های نماز جمعه و جایگاه عبادت روز جمعه در آیات و روایات پرداخت و بر حضور همیشگی مسلمانان در نماز دشمن‌شکن جمعه تأکید کرد.

 

ماموستا خدایی با بیان اینکه نماز جمعه حج مساکین و عید مؤمنین است، گفت: اجتماع گسترده مسلمانان در این روز مبارک نه تنها بر روحیه همدلی و اتحاد در جامعه می‌افزاید، بلکه رعب و وحشت را بر جبهه دشمنان اسلام حاکم می‌کند.

 

انتهای پیام/a.p

 

Untitled 1

http://shababpress.ir/Cyberspace/wp-content/uploads/2016/09/telegram-13.jpgلینک منبع