آخرین اخبار

موانع و مشکلات پیش روی فعالان انقلابی در فضای مجازی رفع شود


نسخه مناسب چاپارسال به دوستان

جانشین فرماندهی سپاه امام علی ابن ابی طالب(ع):

موانع و مشکلات پیش روی فعالان انقلابی در فضای مجازی رفع شود

جانشین فرماندهی سپاه امام علی ابن ابی طالب(ع) با بیان اینکه باید موانع و مشکلات پیش روی فعالان انقلابی درفضای مجازی رفع شود، گفت: شرایطی ایجاد شود تا کاربران به سهولت و راحتی امکان فعالیت در شبکه‌های داخلی فضای مجازی را داشته باشند.

سرهنگ رضا حافظی در گفت گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام علی ابن ابی طالب(ع) استان قم، اظهارداشت: باید اقدامات مناسبی برای فعالیت بسیجیان در فضای مجازی ایجاد شود که در این زمینه نیازمند تلاش های بیشتری هستیم.

 

وی با اشاره به لزوم استفاده جوانان از شبکه‌های اجتماعی ایرانی گفت: جنگ نرم دشمن نسل جوان را مورد هدف قرار داده و فضای مجازی در کنار فرصتهایی که دارد، تهدید بزرگی برای جوانان است.

جانشین فرماندهی سپاه امام علی ابن ابی طالب(ع) بیان کرد: شبکه‌های اجتماعی خارجی ابزار بسیار موثری در راستای جهت دهی افکار عمومی هستند و دشمن به وسیله آن اهداف شوم خود را پیگیری می‌کند

حافظی افزود: باید با بهره گیری از ظرفیت‌های فضای مجازی داخلی به مقابله با اهداف دشمن پرداخته و در این زمینه از هیچ تلاشی دریغ نشود

وی با تاکید برلزوم توجه بسیجیان به شبکه‌های مجازی داخلی گفت: شبکه‌های مجازی ایرانی باید جایگزین شبکه های اجتماعی با سرورهای خارجی شوند.

جانشین فرماندهی سپاه امام علی ابن ابی طالب(ع) با بیان اینکه باید موانع و مشکلات پیش روی فعالان انقلابی در فضای مجازی رفع شود، تصریح کرد: شرایطی ایجاد شود تا کاربران به سهولت و راحتی امکان فعالیت در شبکه‌های داخلی فضای مجازی را داشته باشند.

Untitled 1

http://shababpress.ir/Cyberspace/wp-content/uploads/2016/09/telegram-13.jpgمنبع: سپاه استان قم