آخرین اخبار

نفت مسجدسلیمان عملکرد بهتری از استقلال اهواز داشتسهراب بختیاری‌زاده پس از تساوی تیمش برابر استقلال اهواز در هفته ششم لیگ دسته یک در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در مسجدسلیمان اظهار داشت: در این دیدار روی اشتباهات فردی دو گل خوردیم ولی عملکرد تیمم را نسبت به استقلال اهواز بهتر می‌دانم.

وی با بیان اینکه استقلال اهواز در این دیدار نسبت به حریف بهتر بازی کرد، گفت: از عملکرد بازیکنانم در این دیدار راضی هستم زیرا  آنها در طول بازی با نظم  و کار تیمی در میدان حاضر بودند و در شرایطی که ۲ بر یک عقب بودیم توانستیم نتیجه مسابقه را جبران کنیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان افزود: در این دیدار روی اشتباهات فردی گل خوردیم که باید سعی کنیم این اشتباهات را در بازی‌های آینده به حداقل برسانیم.

به گزارش تسنیم، دیدار تیم‌های استقلال اهواز و نفت مسجدسلیمان  در هفته ششم لیگ یک در ورزشگاه تختی اهواز برگزار شد که با گل‌های حمدالله ابدام و احمد الجبوری برای استقلال اهواز و رضا جباری و اکبر افاق برای نفت مسجدسلیمان ۲ بر ۲ مساوی شد.

تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان هم اکنون با ۹ امتیاز در رده هفتم جدول لیگ دسته یک جای دارد و در هفته هفتم این رقابت‌ها شنبه ۲۷ شهریور در مسجدسلیمان میزبان پارس جنوبی جم است.

انتهای پیام/

Untitled 1

http://shababpress.ir/Cyberspace/wp-content/uploads/2016/09/telegram-13.jpg