آخرین اخبار

نمایشگاه دستاوردهای اقتصاد مقاومتی سپاه بیت‌المقدس و بانک مهر اقتصاد برگزار می‌شود


به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه بیت‌المقدس کردستان، حسین ملامحمدی در نشستی صمیمی جمعی از روسای ادارات بانک مهر اقتصاد با امام جمعه سنندج، اظهار کرد: نحوه مصرف تسهیلات از دیگر مباحث مهمی است که در زمان ورود مشتری به بانک مورد توجه قرار می‌گیرد و تمام طرح‌هایی که در بانک موفق به دریافت تسهیلات می‌شوند مورد تایید مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه‌بیت‌المقدس قرار می‌گیرد.

 

ملامحمدی تصریح کرد: ترویج فرهنگ اسلامی و تلاش در راستای توانمندسازی اقشار جامعه از مهم‌ترین اهداف بانک مهر اقتصاد است و این بانک، کتاب معاملات بانکی بر اساس دستورات اسلام و نظرات علما و مراجع تدوین می‌کند

 

وی در ادامه ترویج فرهنگ قرآنی را از دیگر اولویت‌های بانک عنوان کرد و خاطرنشان کرد: برگزاری دوره‌های آموزشی و مسابقات قرانی در سه سطح همکاران، همسران و فرزندان آنها نیز از دیگر اقدامات بانک مهر اقتصاد در راستای ترویج فرهنگ قرآنی در استان است.

 

ملامحمدی افزود: بانک مهر اقتصاد در زمینه پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی با هدف تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، در سال گذشته با پرداخت ۱۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان تسهیلات برای یک‌هزار و ۳۵۷ نفر در کردستان شغل‌ ایجاد کرده است.

 

به گفته وی، امسال ۱۳۰ میلیارد تومان تسهیلات به ۵ هزار نفر در استان پرداخت شده که تمام معاملات بر اساس موازین شرعی و اسلامی و بانک‌داری اسلامی صورت گرفته است.

 

رئیس امور شعب بانک مهر اقتصاد در کردستان خاطرنشان کرد: بانک مهر اقتصاد به عنوان یک بانک مردمی و بسیجی تمام توان خود را در راستای تحقق و عملیاتی کردن سیاست‌های اقتصاد مقاومتی به کار گرفته است که امیدواریم بتوانیم گام‌های محکمی در این راستا برداریم.

 

ملامحمدی تصریح کرد: در همین راستا همزمان با هفته بسیج، بانک مهر اقتصاد استان کردستان با همکاری سپاه بیت‌المقدس نمایشگاه‌هایی از دستاوردهای طرح‌های اقتصاد مقاومتی حاصل تسهیلات این بانک را در شهرستان‌های مختلف استان برگزار خواهد کرد.

 

انتهای پیام/۶۴۶۶

Untitled 1

http://shababpress.ir/Cyberspace/wp-content/uploads/2016/09/telegram-13.jpgمنبع: پایگاه اطلاع رسانی سپاه کردستان