آخرین اخبار

هشتمین جشنواره هنرهای تجسمی بسیج برترین‌های خود را شناخت


به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه بیت‌المقدس کردستان، شامگاه دوشنبه اختتامیه هشتمین جشنواره هنرهای تجسمی بسیج در چهار بخش کاریکاتور، گرافیک، نقاشی و نگارگری در باشگاه فرهنگیان سنندج برگزار شد.

 

داوران این جشنواره متشکل از فردین صادق‌ایوبی، سیدمهران زاهد و عثمان نیک‌منش بودند و در هر بخش نفرات برتر را معرفی کردند.

 

در بخش نگارگری، تنها اثری از شکیلا احمدی با موضوع سبک زندگی ایرانی اسلامی شایسته تقدیر شناخته شد و نفرات برتر نداشت.

 

در بخش کاریکاتور، از اثر رضا احمدیان به صورت ویژه تقدیر شد و رتبه سوم به سامان جعفری برای اثری با موضوع جهاد اقتصادی اختصاص یافت.

 

امیر سهیلی با اثری با موضوع سبک زندگی ایرانی اسلامی به عنوان نفر دوم بخش کاریکاتور و محمدسامان صولی با موضوع شبکه‌های اجتماعی به عنوان نفر اول معرفی شد.

 

در بخش گرافیک، سحر بهبودی شایسته تقدیر شناخته شد و کارو احمدی و روژین راستی به صورت مشترک رتبه سوم را کسب کردند.

 

رتبه دوم این بخش به کیان محمدپور و رتبه یک نیز به رشاد کریمی اختصاص یافت.

 

در بخش نقاشی نیز زاهد کریمی و جلیل کرم‌ویسی شایسته تقدیر شناخته شدند و طاهره کیهانی نفر پنجم، شیرین محمودی نفر چهارم، خاطره بندمرادی نفر سوم، شکیلا احمدی نفر دوم و خدیجه کیهانی نیز به عنوان نفر اول معرفی شد.

 

 

به نمایش گذاشتن توانمندی‌های هنرمندان بسیجی استان در عرصه هنرهای تجسمی، ارائه الگوهای ارزشمند و اصیل فرهنگ و هنر اسلامی به جامعه از مهم‌ترین اهداف هشتمین جشنواره هنرهای تجسمی بسیج بود.

 

رشد و شکوفایی استعداد هنری بسیجیان و شناسایی نخبگان این عرصه، ایجاد رقابت سالم و سازنده در بین هنرمندان در جهت خلق آثار برجسته و شاخص و ایجاد ارتباط و تعامل فرهنگی هنرمندان بسیجی از دیگر اهداف این جشنواره بود.

 

همچنین سبک زندگی ایرانی اسلامی، حقیقت و زیبایی در ساحت هنر، شبکه‌های احتماعی، پاسداران حریم حرم، افشای جنایات گروه‌های تکفیری، وحدت، بیداری اسلامی و مقاومت ملل از مهمترین موضوعات این جشنواره بود.

 

انتهای پیام/۶۴۶۶

Untitled 1

http://shababpress.ir/Cyberspace/wp-content/uploads/2016/09/telegram-13.jpgمنبع: پایگاه اطلاع رسانی سپاه کردستان