آخرین اخبار

کوتاه‌آمدن در مقابل آمریکا به منزله تعظیم در برابر نظام سرمایه‌داری است


رمضان بهزادی در گفت‌و‌گو با پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه کردستان، با اشاره به اقذامات خرابکارانه دشمنان نظام اسلامی در جهت به انزوا بردن ایران اسلامی عنوان کرد: برای مقابله با نظام سرمایه‌داری و استکبار جهانی باید روحیه استکبارستیزی در جامعه ادامه داشته باشد.

 

وی افزود: خیلی‌ها امروز در داخل ایران با برنامه‌هایی که در سر دارند معتقد هستند که باید در مقابل آمریکا کوتاه بیاییم و این همان کوتاه‌آمدن در مقبال نظام سرمایه‌داری است.

 

بهزادی خاطرنشان کرد: استکبارستیزی ملت ایران تمام‌شدنی نیست و مذاکرات ما با غربی‌ها بر سر مسائل هسته‌ای صرفاً به دلیل کوتاه نیامدن از حق و حقوق خود است.

 

جانشین فرمانده سپاه کردستان در امر بسیج با اشاره به ضرورت وجود بصیرت در رفتار و عمل ابراز داشت: بصیرت مدرک دانشگاهی نیست بلکه زمان شناس‌بودن و دوست و دشمن شناختن و تصمیم درست گرفتن است و باید بسیجیان ما بصیرت را سرلوحه کارهای خود قرار دهند چرا که این مهم راهکاری مناسب در استکبارستیزی است.

 

وی گفت: دومین راهکار استکبارستیزی داشتن روحیه ولایتمداری است و باید همواره در جهت تقویت این روحیه گام برداریم.

 

بهزادی با اشاره به سومین راهکار استکبارستیزی تصریح کرد: ارتقاء روحیه جهادی و حفظ آن یکی راهکارهای اساسی در این خصوص است و باید همیشه این روحیه در جامعه جاری و ساری باشد.

 

جانشین فرمانده سپاه کردستان در امر بسیج با تأکید بر اقدامات جهادی بسیج گفت: امروز در مملکت ما اگر برای پروژه‌ای امکانات و اعتبار وجود نداشته باشد کسی سراغ آن نمی‌رود اما بسیج در سخت‌ترین شرایط و با دست‌خالی کارهای بزرگی انجام داده است.

 

وی وحدت ملی و اسلامی را راهکاری دیگر برای استکبارستیزی دانست و افزود: اگر می‌خواهیم دشمنان داخلی و خارجی از نظام سوءاستفاده نکنند همه اقشار جامعه باید این وحدت را سرلوحه کارهای خود قرار دهند.

 

بهزادی با اشاره به رویکردها و برنامه‌های بسیج بیان کرد: ایجاد رده‌های بسیج در همه مجموعه‌ها یکی از این رویکردهاست و باید در این راستا پایگاه‌های بسیج را توسعه دهیم.

 

جانشین فرمانده سپاه کردستان در امر بسیج گفت: شاید برخی‌ها وجود این پایگاه‌های بسیج را در مجموعه‌های خود یک مانع تلقی کنند اما در واقع پایگاه‌های بسیج در همه اقشار جامعه مأمنی امن برای اقدامات و فعالیت‌های آنان هستند.

 

انتهای پیام/a.p

 

Untitled 1

http://shababpress.ir/Cyberspace/wp-content/uploads/2016/09/telegram-13.jpgلینک منبع