آخرین اخبار

‌گزارش حقوق‌های نجومی تا یک ماه دیگر در صحن علنی مجلس ارائه می‌شودداوود محمدی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در قزوین درباره اقدامات کمیسیون اصل ۹۰ در زمینه حقوق‌های نجومی اظهار داشت: در زمینه حقوق‌های نجومی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی به دنبال اجرای اقدامات در دو حوزه مختلف است.

وی افزود: حوزه نخست این اقدامات مربوط به بررسی چرایی به وجود آمدن حقوق‌های نجومی است که در این زمینه گزارشی در ارتباط با پایین آمدن انحراف از قانون و عدم رعایت از قانون در حال تهیه است.

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: کمیسیون اصل ۹۰ در زمینه برگرداندن مبالغ اضافی که برخی از مسئولان گرفته‌اند هم اقدام کرده و درصدد هستیم گزارش جامع و کامل از هر جهت و در ابعاد مختلف حداکثر تا یک ماه آینده تهیه و در صحن علنی مجلس شورای اسلامی ارائه کنیم.

محمدی خاطرنشان کرد: کمیسیون اصل ۹۰ برای ساماندهی میزان دریافت حقوق ها در حال تنظیم یک طرح قانونی ۱۱ ماده‌ای است که در آن حداقل و حداکثر میزان حقوق‌ها و بسته شدن منافذ و روزنه‌ها سوء استفاده از قانون  پیش بینی شده است.

نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: برای ناظران، مدیران مالی  و ذی حسابان تکالیف ویژه‌ای معین شده که در صورت تخلف و عدم نظارت به هنگام آنها هم با مجازات روبه رو می‌شوند.

وی گفت: امیدواریم با اقدامات انجام شده بتوانیم منویات مقام معظم رهبری را در راستای جلب اعتماد عمومی را کسب کنیم.

انتهای پیام/

Untitled 1

http://shababpress.ir/Cyberspace/wp-content/uploads/2016/09/telegram-13.jpg

منبع : خبرگزاری تسنیم