آخرین اخبار

اصناف از تشکل های مهم و تاثیر گذار در عرصه اقتصاد مقاومتی هستند

نسخه مناسب چاپارسال به دوستان

رییس اتاق بسیج اصناف مرکز استان لرستان:

اصناف از تشکل های مهم و تاثیر گذار در عرصه اقتصاد مقاومتی هستند

رییس اتاق بسیج اصناف مرکز استان لرستان گفت: بسیج اصناف از تشکل های مهم و تاثیر گذار در عرصه اقتصاد مقاومتی به شمار می آید.

به گزارش بسیج لرستان؛ آرش راشدی رییس اتاق اصناف مرکز استان لرستان در همایش بزرگداشت روز بسیج اصناف و بازاریان که با همکاری بسیج اصناف، سپاه ناحیه خرم آباد و اتاق اصناف و اتحادیه صنفی برگزارشد اظهار کرد: بنابر فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر نامگذاری امسال با نام اقتصاد مقاومتی، اقدام وعمل خود را موظف دانستیم به عنوان بسیج اصناف که از تشکل های مهم و تاثیر گذار در عرصه اقتصاد مقاومتی است با طرح هایی همچون راه اندازی بازار سوغات و صنایع دستی ، آموزش بازاریابی و آموزش نحوه برخورد با گردشگران در این عرصه حضور پیدا کنیم.
  رییس اتاق اصناف مرکز استان لرستان  گفت: این همایش با هدف گرامی داشت سالروز شهادت حاج مهدی عراقی صورت می گیرد که اصناف و بازاریان قرار است بعد از همایش در کارگاه آموزشی که برای آن ها تدارک داده شده است شرکت کنند.
وی بیان داشت: واحدهای صنفی که متقاضی دریافت پروانه کسب و یا تمدید پروانه کسب هستند موظف هستند در این کارگاه های آموزشی پیش نیاز شرکت کنند.
راشدی افزود: سرفصل هایی که در این کارگاه تدریس می شوند شامل آموزش فقه در بازار ، قانون نظام صنفی به صورت قوانین انتظامی و اماکن عمومی ، قوانین امور مالیاتی و قوانین کار و تامین اجتماعی می باشند.
رییس اتاق اصناف مرکز استان لرستان تصریح کرد: پس از پایان دوره آموزشی از شرکت کنندگان آزمونی به صورت الکترونیکی گرفته و گواهینامه دوره آموزشی به آنها اعطا می شود.   
 

Untitled 1

http://shababpress.ir/Cyberspace/wp-content/uploads/2016/09/telegram-13.jpgلینک منبع