آخرین اخبار

بسیج فرهنگیان بازوی توانمند آموزش و پرورش است


به گزارش خبرنگار بسیج فرهنگیان کردستان، رشید قربانی مدیر کل آموزش و پرورش کردستان در اجلاس مجمع قشر بسیج فرهنگیان که در کانون فرهنگی، تربیتی  شهید مطهری کردستان برگزار شد اظهار کرد: بسیج بازوی فکری آموزش و پرورش است زیرا انسان های بسیجی با بصیرت و مخلص، باگذشت و معتقد هستند.

وی گفت: بسیجی ظرفیتی بی بدیل است که تمام کسانی که به آرمان های انقلاب اسلامی معتقد هستند در قالب آن فرا می گیرند زیرا تفکر بسیج بسیار متنوع و وسیع است .

 

قربانی خاطر نشان کرد: حلقه های صالحین که یک فرصت بسیار مناسب برای نشر تفکرات اسلامی در جامعه است، نیاز به بازنگری و هر چه با کیفیت تر شدن در مدارس دارد.

وی گفت: باید در این حلقه ها فرهنگیان از لحاظ محتوایی به قدری تغذیه شوند که در جامعه بتوانند روشنگری کنند.

 

وی افزود: شورای مشورتی و بسیج فرهنگیان باید بعنوان بازوی فکری و قوی نسبت به حوزه های کاری این سازمان از قبیل عفاف و حجاب، نشر پیام های قرآنی در مدارس و ارتباط مردم با آموزش و پرورش ورود پیدا کنند.

وی ادامه داد: باید از ظرفیت های بسیج فرهنگیان برای بهبود و پیشرفت آموزش و پرورش شهرستان استفاده کرد چراکه بسیج فرهنگیان می تواند در اجرایی شدن کارها و پیشبرد اهداف  بسیار موثر باشد.

وی با بیان اینکه تفکر لازمه پیشرفت علمی و خلاقیت است، خاطرنشان کرد: باید در محیط‌های آموزشی به موضوع تفکر توجه ویژه شود.

انتهای پیام/

 

Untitled 1

http://shababpress.ir/Cyberspace/wp-content/uploads/2016/09/telegram-13.jpgمنبع: پایگاه اطلاع رسانی سپاه کردستان